FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
$filtreler$ ile 2 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

NORDBRON

Nordbron markası; 2012 yılında kurulmuştur. 2013 yılında dünyaya açılan marka Almanya ‘da lansmanını yaparak, Amerika, Kanada, Yeni Zelanda, İsviçre, Fransa, Hollanda, İngiltere dahil olmak üzere 13 ülkede tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Akal Tekstil’ in 40 yıllık sektör tecrübesi ve uluslararası pazardaki 15 yıllık deneyimi ile Nordbron başta olmak üzere; Suyutti, Kitti, Kepp ve Syt markalarının da üretimlerini yaparak, ülkemizde ihracat alanında tanınmış firmalar içerisinde yer almaktadır.

Tüketici ihtiyaçlarına yönelik, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak üretim yapan Nordbron markası, global pazarda olduğu kadar ülkemizde de geniş bir tüketici kitlesine sahiptir. Nordbron markası, Ekibini yeni fikirlere açık tasarımcılardan seçer ve onların özenli çalışmaları sonucunda dünya modasına uygun, estetik, dayanıklı, kullanışlı, kaliteli ve güvenli bir ürün yelpazesi sunarak müşteri memnuniyeti sağlar.

Online mağazamız korayspor.com’ da satışa sunduğumuz Nordbron markasının; Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına uygun tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bere, Çocuk Eldiveni, Çocuk Atkısı, Çocuk Beresi, Kulaklık, Atkı, Boyunluk gibi pek çok ürününü sitemizde bulabilirsiniz.

Outdoor spor dalına uygun tasarımları ile soğuk havanın etkilerini en aza indirirken, görkemli tasarımları ve seçkin renk alternatifleri ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Çocuk grubu Nordbron ürünlerini; Genç (8-16 Yaş) grubuna göre filtreleyebilecek ve aradığınız ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Kendi özgün markaları ile Nordbron markası, ülkemizde de seçkin markalar arasında bulunuyor. Yenilikçi, kaliteli ve güvenli ürünler uzun vadeli başarısını yükseltmektedir. Nordbron markasının çocuk grubundan bir ürün almak istiyorsanız; Kız Çocuk ya da Erkek Çocuk olarak seçim yaparak, ayrı alt kategorilerde ürünleri inceleyebileceksiniz.

Nordbron; Rekabet düzeyinin yüksek olduğu yurt içi ve yurt dışı pazarlarda konumunu koruyup büyütmek hedefiyle belirlediği stratejilerle farklılık avantajı oluşturma hedefiyle hareket eder. Ürünlerindeki yüksek kalite ve görselliği ile tercih sebebi olarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunur.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Bunun dışında Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır. Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster