FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
16 Ürün
16 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

Antrenman Ceket Modelleri ve Markaları

Antrenman Ceket Modelleri kategorimizde; Günlük kullanıma uygun, yüksek kaliteli spor markaların tasarladığı, yeni sezon modellerin yanı sıra Futbol sporuna uygun özel teknolojilerle zenginleştirilerek, performansı arttırmayı amaçlayarak tasarlanmış Antrenman Ceket Modellerini ve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Bu kategorimizde evrensel spor markaları Nike, Adidas ve Joma başta olmak üzere pek çok markanın özel teknolojilerle tasarladığı, nem kontrolü uygulayarak üstün nefes alabilirlik sağlayan seçenekleri ile yeni sezon Orijinal Antrenman Ceket ürünlerini sayfamızda bulabileceksiniz. 

Mavi, Yeşil, Lacivert, Kırmızı, Gri, Siyah ve Beyaz gibi sezonun yeni renk alternatiflerini bulabileceğiniz Renkli Antrenman Ceketlerini; cinsiyet gruplarına göre Erkek ve Çocuk olarak sınıflandırıyoruz. Sezonun yeni renkleri ile tasarlanmış Teknolojili Antrenman Ceket Modelleri; performansınızın hava koşullarından etkilenmemesi için su ve rüzgar geçirmeyen özel malzemeler ile üretilmektedir.

Genç Antrenman Ceket Modellerini de bulabileceğiniz kategorimizde, sezonun yeni renk ve desenlerinde pek çok ürün bulabileceksiniz. Antrenman ve spor esnasında performansınızı arttıracak nitelikte tasarlanan özel teknolojilere sahip ürünleri de bulabilirsiniz.

Sürekli güncellenen sitemizde, Yeni Antrenman Ceket Modellerinin tamamını bulabilir ve ürün detaylarına girerek ürün hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirimi haber ver.” kısmına tıklayarak, indirime giren ürünleri de takip edebilirsiniz.

Günlük ve Futbol alanında kullanıma uygun üretilmiş, Galatasaray Koleksiyonu gibi özel teknolojili ürünleri bulabileceğiniz online mağazamızı takip ederek, yeni sezon Taraftar Antrenman Ceket seçeneklerini de online mağazamızdan sipariş edebileceksiniz.

Seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Avantajlarından ve kısa dönemli Kampanyalarımızdan sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Telesipariş için ilgili temsilcilerimize 0850 520 02 05 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayarak ulaşabilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme ile ürününüz kargo ile size ulaştığında ödeme yapabilirsiniz. Üstelik diğer pek çok firmada olduğu gibi Kapıda Ödeme siparişlerinizde hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Siparişinizi teslim eden, kargo yetkilisine ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

Ödemenizi Kredi kartınız ile yapmak isterseniz; tercihiniz doğrultusunda taksitli ya da tek çekim şeklinde yapabileceksiniz. Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır. Endişe duymadan kartınız ile işlem yapabilirsiniz.

Bir diğer ödeme yöntemimiz olan; Banka Havalesi/EFT seçeneğini seçerek, sitemizden yer alan ilgili hesap numaramıza para transferi yapmanız yeterli olacaktır.

daha fazla gösterdaha az göster