FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Masa Tenisi Ağları ve Materyalleri

  Masa Tenisi Ağları kategorimizde, alanındaki spor dalında ilk tercih edilen dünya markaları Stiga ve Donic başta olmak üzere, periyodik olarak güncellenen kategorimizde tanınmış diğer markaların da ürünlerinin yer aldığı, yeni sezon Masa Tenisi Ağları ve Fiyat Bilgilerini bulabilirsiniz.

  Kaliteli Masa Tenisi Ağ seçeneklerinde; genellikle örme ya da naylon malzeme tercih edilmektedir. Gerdirme sitemi olarak; Kanca germeli, iple gerdirme, mekanizmadan kaydırmalı gibi çeşitleri bulunan Kullanışlı Masa Tenisi Ağlarında, yeni sezon teknolojilerin farkını hissedeceksiniz.

  Masayı tutma sistemi olarak Mandallı ya da Mengeneli seçenekleri ile satışa sunduğumuz Gerdirmeli Masa Tenisi Ağlarını online mağazamızda bulabilirsiniz. Özel plastik ya da karton ambalajında satışa sunulan Masa Tenisi Ağ modellerinde, globalleşen en iyi spor markalarının kalitesini sizlere sunuyoruz.

  Satın alacağınız ağ demire, yedek file satın almanızı da tavsiye ederiz. Böylelikle daha uzun süreli kullanım için yüksek kaliteli materyallerinle üretilen DayanıklıMasa Tenisi Ağları ile tahmininizden çok daha fazla süre oyununuza eşlik etmeyi başaracaktır. Yeni sezon geliştirilmiş ileri düzey teknolojiler ile tasarlanan modellerin yanı sıra seçili ürünlerde uygulanan kampanya dâhili İndirimli Fiyat Masa Tenisi Ağlarını da Korayspor.com’ da bulabileceksiniz.

  Sürekli güncellenen kategorimizde, yeni çıkan teknolojilerle üretilmiş Konforlu Masa Tenisi Ağlarını buradan takip edebilirsiniz. Korayspor.com; satışa sunduğu tüm marka ve ürünlerin tamamı orijinal, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaya devam eden, sektörünün öncü firmalarındandır.

  Korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik talep ediyoruz. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramız ile irtibat kurarak, ilgili temsilcilerimize siparişinizi iletmelisiniz. Maksimum 5 iş günü içerisinde, siparişiniz Yurtiçi Kargo’ ya teslim edilecektir.,

  Siparişinizi ilgili hesap numaralarımıza, Banka kanalıyla Havale/EFT yapabilir, Kredi Kartınız ile tek çekim ya da taksit oluşturabilir ya da Kapıda Nakit olarak ödemeyi tercih edebilirsiniz.

  Korayspor.com' dan hayatınızı kolaylaştıran bir hizmettir Kapıda Nakit Ödeme... Kapıda ödeme nedir biliyor musunuz? Satışı yapılan ürünün, Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılması ile teslimat anında, kargo yetkilisine elden ve nakit ödeme yapılmasıdır.

  Unutmayın, sitemizdeki tüm alışverişlerinizde kargo “Ücretsizdir.”

  daha fazla gösterdaha az göster