FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
8 Ürün
$filtreler$ ile 8 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:8 

LUHTA

Luhta markası, Vihtori Luhtanen’ in kendi şirketini 1907'de başlatmaya karar vermesi ile yola başladı. Finlandiyalı bir aile işletmesidir. İlk sanayi dikiş atölyesinin inşaatı 1928 yılında Lahti' deki tren istasyonuna yakın bir bölgede kurması ile ticaret hayatı başladı.

1960 yılında Luhta Finlandiya’ da bir marka adı olarak büyük bir başarı elde ederek, öncü bir koleksiyon tüketicilerine sundu. Kendini geliştirmek adına yeni dağıtım kanalları edinerek, 1970 yıllarının başlarında Uluslararası Pazara girdi. Luhta markasının satışları, 1980’li yıllarda hem Finlandiya’ da, hem de kıtada hızla artmaya devam etti. Başarısını giderek katlayan marka, 1990 yılında bir grup şirketine dönüşmüştür.

Luhta Spor Giyim Şirketi, Avrupa'nın en büyük giyim üreticilerinden biri olmayı başarmış durumdadır. Luhta Şirketleri; yaklaşık 246,7 milyon Euro' luk bir ciroya sahiptir ve 1678 kişiyi istihdam etmektedir. İhracat faaliyetlerine günümüzde 50 ülkede devam eder konumdadır. Luhta' ya ek olarak, Grubun en ünlü markaları Rukka, Icepeak, Torstai, Sinisalo, Your FACE ve Ril' dir. Grup, Avrupa'da Li-Ning markasının satışından sorumludur.

Yasalara ve Uluslararası normlara uygun faaliyet gösteren Luhta Şirketler Grubu, uzun vadeli değer oluşturması çabasındadır. Gelişen tüketici beklentilerini karşılamak için çaba gösteren Luhta markasının, hedeflerine ulaştığını kanıtlar niteliktedir.

Luhta markasının başlıca ihracat pazarları; Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'dır. Outdoor alanında üretim yapan Luhta firması, yüksek kaliteye sahip, geliştirilmiş ileri teknolojili ürün modelleri ile dünya genelinde beğeni ve memnuniyet kazanıyor.

Tüketici geri bildirimlerini dikkate alan marka; yeni ve dünya modasına uygun, yüksek kaliteli materyaller ile üretilen, bakımı kolay, ergonomik ve uyumlu modelleri bulunan, rahat ve konforlu ürünler tasarlamaya özen göstermeye başladı. Böylece müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi sağlamayı başardı.

Günümüzde global bir dünya şirketi olan Luhta; kuruluşundan bugüne ulaşan şirkaet, küçük bir dikiş atölyesinden, çok kıtada faaliyet gösteren uluslararası başarılı bir işletmeye dönüşmüştür. Ülkemizde de satışa sunulan markanın yeni sezon ürünlerini online mağazamız korayspor.com üzerinden satın alabilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır ve tüm ürünlerimiz orijinaldir.

Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster