FİLTRE
SEÇİMLER
2 Ürün
$filtreler$ ile 2 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:2 

LETOON

Letoon markası; Türkiye’de 1990’lı yıllarda spor ayakkabı pazarının önemli markalarından biri olmuştur. 1987 yılında yerli bir marka olarak kurulan Letoon, 1990’lı yıllarda çok popüler olmuştu. Fakat 2002 yılında, ortaklar arasında yaşanan sorunlar nedeniyle şirketin iflas etti.

2015 yılında ayakkabı sektöründe, uzun yıllardır faaliyet gösteren Cuman Aslan, Letoon’un Türkiye ve dünya haklarını satın aldı. 2015 yılından bu yana markayı yapılandırdıklarını söyleyen Aslan, Letoon’u hem Türkiye’de hem dünyada büyütmeyi planlıyor.

Üstün kalitesi ve gelişmiş teknolojilerine, dünya modasının esintilerini katan Letoon markası, günümüzde geniş bir tüketici kitlesine sahiptir. Günlük kullanıma uygun tasarladığı spor ayakkabı modelleri ile Letoon markası, en çok tercih edilen yerli spor markaları arasında yer alıyor.

Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel farklı tasarımlar yapan Letoon markasının, yeni sezon ürün modellerini online satış sitemizde bulabileceksiniz. Düzenli olarak güncellenen sitemizde, tükenen ürünlerde aradığınız numara ya da stok eğer mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak takipte kalabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz ürünlerin indirime girmesi halinde bilgilendirilmeye talep edebilirsiniz.

Bütçenize uygun farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan Letoon spor ayakkabı modellerinin, yeni sezon ve outlet spor ayakkabı modellerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz, Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Verilerimize göre korayspor.com’ u 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret etmiştir… Tüketici sayımızın her gün büyümesinin sebebi ise; Korayspor’ un dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunuyor olmasıdır. Firmamızın; 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster