FİLTRE
Özellik Filtreleme
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Ürün Tipi Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
24 Ürün
$filtreler$ ile 24 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:24 

LESCON

Lescon markası; 1980 yılında Gaziantep’ in ilçesinde plastik enjeksiyon ayakkabı üretimi başlatıldı. 1990 yılında İstanbul’ a taşınan şirket tüm faaliyetlerine burada devam etti. Lescon markasının doğuşu ve resmi kuruluşu 1992 yılında gerçekleşmiştir.

1993 yılında, Türkiye’ de halı saha ayakkabısı üreten ilk firma olan Lescon, gelişimine hızla devam ederek 1998 yılında tekstil spor giyim grubunu ürün yelpazesine ekledi. İlk mağazasını 2004 yılında açan Lescon markası; global pazarda da adından söz ettirerek 2005 yılında Almanya Bundesliga ekiplerinden olan Eintracht Frankfurt’ a sponsor oldu.

Katlanarak büyüyen başarısına Lescon, 2007 yılında FIFA onaylı İlk Lescon Futbol Topunu üreterek devam etti. 2015 ise artık kalitesini dünyaya kanıtlamış olan Lescon Spor Markası, Süper Lig’ deki kulüplere sponsor olmaya başlamıştır.

2015 yılında yeni logosu ile gündeme gelen Lescon markası; 2017 yılında ise 50’ yi geçen mağaza sayısı ile 800’ ü aşkın corner mağaza sayısına ulaştı. Dünyada lider spor markası arasında yerini alan Lescon firması, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini fazlasıyla karşılayabilen tanınmış, saygın bir Türk markası olarak yoluna devam ediyor.

Günlük, Koşu, Futbol ve Basketbol spor dallarına uygun teknolojilerle tasarladığı Lescon markası, yeni sezon ürün modellerini korayspor.com üzerinde sizlerle buluşturuyoruz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm marka ve ürünler %100 Orijinaldir.

Online mağazamızda yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üye olarak, paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınmasını sağlayacaksınız. Dilerseniz, Telesipariş hattımızdan da 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Lescon markası yeni sezon ürünlerini; Ayakkabı, Çocuk, Futbol, Basketbol ve Kadın alt gruplarında ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz. Ayrıca ilgili kategoriyi seçerek, tercih ettiğiniz renk ve beden alternatifine göre ürünleri filtreleyerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Lescon markasının; Çocuk Halı Saha Ayakkabısı, Çocuk ve Erkek Çim Zemin Kramponu, Genç Halı Saha Ayakkabısı, Genç Çim Zemin Kramponu, Erkek Halı Saha Ayakkabısı, Çocuk Günlük Ayakkabı, Kadın Ayakkabısı, Çocuk ve Erkek Basketbol Ayakkabısı ve Erkek Günlük Ayakkabı gibi birçok farklı alanda tasarlanan spor ayakkabı modellerini sitemizde bulabileceksiniz.

Alanından dünyanın en çok tercih edilen dünya markalarından olmayı başaran Lescon markasının, geniş ürün yelpazesi, yeni sezon renk seçenekleri, kullandıkları son teknolojiler ile tasarladığı pek çok Lescon Spor Ayakkabı modellerine bu kategorimizden ulaşabileceksiniz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster