FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
$filtreler$ ile 1 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

LAFUMA

Lafuma markası; 1930 yılında üç kardeş olan Victor, Alfred ve Gabriel Lafuma tarafından Fransa’ da kurulmuştur. Üretim fabrikaları Fransa, Macaristan ve Çin’ de bulunuyor. Ancak Lafuma markasının genel merkezi Fransa Alplerinde ki Annecy’ de yer almaktadır.

Kurulduğu 1930 yılından bu yana, yeni teknolojilerle üretimlerini ve ürün çeşitliliğini sürekli geliştiren Lafuma markası; Termal İçlik, Polar giyim ve Outdoor giyim ürünleri başta olmak üzere birçok modeli ile ticaret hayatına devam ediyor.

Fransız doğa sporları malzemeleri üreticisi olan Lafuma markası, ülkemizde de tüketicileri ile buluşuyor. Mağazalarımızda ve korayspor.com sitemizde satışa sunulan Lafuma’ nın; Ceket, İçlik(Pro), Mont ve Kaban, Polar, Tayt, Kar Montu ve Outdoor Giyim modellerini bulabileceksiniz.

Lafuma markasının tasarımlarını; işini gerçek anlamda severek yapan ve motivasyonunu asla düşürmeyen, küçük ekipleri yapmaktadır. Lafuma markası, termal içlik(pro) modellerinde kullandıkları, özel dokunmuş termal kumaşlar ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumdadır. Kuru ve sıcak kalmanızı sağlamak amacıyla hızlıca teri dışarı atan teknolojiler kullanan Lafuma, kullanıcıları üzerinde olumlu bir izlenim bırakarak marka güvenini kazanıyor.

Outdoor spor alanına uygun üretilen birçok ürün grubu bulunan Lafuma markası, uluslararası pazara açılarak ismini dünyaya duyurmaya devam ediyor. Outdoor spor dalının dışında, Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz pek çok kaliteli ürünü ile Lafuma, uygun fiyat alternatifleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Global bir şirket haline gelen Lafuma, kullanıcılarına yüksek esneme kabiliyetiyle maksimum hareket özgürlüğü kazandıran ürünlerini, her geçen gün biraz daha geliştiriyor. Korayspor.com sitemiz üzerinden üyelik oluşturarak ya da telesipariş hattımız üzerinden, dünya standartlarında kalite sunan Lafuma markası modellerini sipariş verebilirsiniz.

Lafuma markasının özel koleksiyonlarla satışa sunduğu Outdoor ve Termal ürün gruplarını sitemizde kolayca bularak, inceleyebilirsiniz. Tüm renk seçeneklerini sunduğumuz sitemizde, kalitesinden ödün vermeyen Lafuma markasının, şık tasarımlı ve konforlu ürün modelleri arasında aradığınızı hızlıca bulabileceksiniz.

Profesyonel doğa sporcularının outdoor aktivitelerinde kullanımına uygun modelleri sunan Lafuma markasının ürün yelpazesinde; Günlük şehir hayatına uygun tasarladığı, üzerinizdeki varlığını bile hissetmeyeceğiniz hafiflikteki modellerine de online mağazamızdan ulaşabileceksiniz.

Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster