FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
34 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:34 

Koşucu Sulukları ve Marka Seçenekleri

Koşucu Sulukları kategorimizde, dünyaya kalitesini ispatlamış Nike ve Speedo markaları başta olmak üzere tanınmış spor markalarının yeni sezon Koşucu Suluklarına ulaşabilirsiniz.

Antrenman ve sporunuz sırasındaki sportif kombinlerinizi, ünlü markaların imzasını taşıyan Koşucu Sulukları ile tamamlayacaksınız. Hacimlerine göre sınıflandırılan Koşucu Suluk modellerinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünü, kategorimizden kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Çek-Aç kapaklı tasarımları başta olmak üzere birçok özelliği bulunan Koşucu Suluk Modelleri, kolay kullanım ve pratiklik sunar. Spor içecek karışımları ya da buz eklemek için kullanışlı geniş ağız ile tasarlanan Koşucu Suluk Modelleri, oluklu dış yüzeyleri ile kolay kavrama sağlamaktadır.

Koşucu Suluk Modelleri, konik yapıları sayesinde kolayca bisiklet şişe kafesleri içinde kayar ve dışarı çıkmasını engeller. Yarı saydam ve saydam olmayan yapılı seçenekleri bulunan Koşucu Suluklarında, sezonun moda renkler seçeneklerini de bulabileceksiniz.

Koşucu Suluk Modelleri, dünya standartlarına uygun olarak sıcak ve soğuk sıvıların konulması ve gıda temasına uygun olarak üretilmiştir.

Yarı saydam modelleri tercih etmeniz durumunda, egzersiz boyunca sıvı tüketiminizi takip etmenize olanak sağlayan Koşucu Suluk Modelleri; stratejik olarak yerleştirilmiş kavrama ve ergonomik şişe tasarımı kolay kullanım sağlar.

Koşucu Suluk Modellerini; ilk kullanmadan önce, kapak açık konumdayken, tüm parçaları sıcak ve sabunlu su ile temizlemenizi öneriyoruz. BPA içermeyen Koşucu Suluk Modellerinde, farklı fiyat seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Her bütçeye uygun bir Koşucu Suluk Modelini, mutlaka sitemizde bulacaksınız.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telesipariş vermek isterseniz, Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 0205 numaramızı arayarak faydalanabilirsiniz.

Sipariş gönderimleriniz; anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Korayspor.com’ dan sipariş verdiğiniz ürünlerin takip numarası e-mailinize gönderilecektir. Size gelen gönderi kodunu Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak “kargom nerede” kısmından sorgulayabilirsiniz. Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili Satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster