FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
27 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:27 

Koşu Ekipman Çanta Modelleri ve Fiyatları

Koşu Ekipman Çanta Modelleri kategorimizde; Nike ve Puma dahil olmak üzere onlarca tanınmış markanın, yeni sezon Koşu Ekipman Çanta Modellerini bulabilirsiniz. Koşu Ekipman Çanta Modelleri kategorimizde; sırt çantası, torba çanta, spor çantası modelleri gibi ürün gruplarındaki ürün çeşitlerini bulabileceksiniz.

Yeni sezon Koşu Ekipman Çanta Modellerinin yanı sıra, outlet ürünlerine ve seçili ürünlerde uygulanmış kampanya dahilindeki indirimli fiyat avantajlarına da bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Koşu Ekipman Çanta Modelleri; boydan boya grafik desenli, renkli ve sade şık tasarımlı Çanta Modellerini bu kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Erkek, Kadın ve Unisex cinsiyet grubunda tasarlanan Koşu Ekipman Çanta Modelleri kategorimizde; yeni sezon modellerin yanı sıra bazen outlet modelleri, bazen de seçili ürünlerdeki kampanyalı modelleri bulabilirsiniz. Koşu spor dalına uygun son teknolojiler kullanılarak üretilen yeni sezon Koşu Ekipman Çanta Modellerinin yanı sıra Training alanında kullanıma uygun tasarlanan Koşu Ekipman Çanta Modellerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Günlük yaşamınızda kullanıma uygun ve koşu antrenmanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalarınızı sığdırabilecek tasarıma sahip Koşu Ekipman Çanta Modellerine bu kategorimizden göz atabilirsiniz.

Koşu Ekipman Çanta Modellerinde, iç hacim ve boyutlarına göre oluşturulan beden seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Modele göre ürünlerde, iç hacimleri litre bazında sizlere sunulmaktadır.Koşu Ekipman Çanta Modellerinde, ihtiyacınıza göre iç hacim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi Kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz.

Korayspor.com da Kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır. Ürünlerimiz paketleme öncesi kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza yurtiçi kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

Tüm Kargo Gönderimleri Ücretsizdir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Ürününüz kargoya verildikten sonra Yurtiçi Kargo takip numarası işlenip tarafınıza e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

daha fazla gösterdaha az göster