FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Ürün Tipi Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
154 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayýsý:154 

Koşu Çocuk Ayakkabıları Yeni Sezon Modelleri

Çocuk Koşu Ayakkabıları kategorimizde, dünyanın en seçkin spor markaları; Adidas, Nike, Reebok, Asics, Lescon dahil birçok markanın yeni sezon Çocuk Koşu Ayakkabılarını bulabileceksiniz. Çocuk Koşu Ayakkabı fiyatlarında, seçili ürünlerde ekstra indirimli outlet modellerin yanı sıra yeni sezonun en çok tercih edilen özel tabanlı modellerini de bu kategoride bulabilirsiniz.

Çocuk Koşu Ayakkabılarında Günlük kullanıma uygun modellerle, Koşu spor dalına uygun birçok yeni teknoloji kullanılarak tasarlanmış ve özel taban yapıları ile ekstra konfor sunan Çocuk Koşu Ayakkabı modellerine bu kategoriden ulaşabileceksiniz. Bu tanınmış markalarda tasarlanmış; Air Max özel koleksiyonundaki yeni sezon Çocuk Koşu Ayakkabılarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Çocuk Ayakkabı Modellerini yaş grubuna göre; Bebek (0-3), Çocuk (3-8), Genç (8-16) alt kategorilerinde inceleyebilir, ürün detaylarına girerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sezonun trend renkleri ile zenginleştirilen Çocuk Koşu Ayakkabısı modellerinde, Stability özellikli yeni sezon teknolojilerle tasarlanmış modelleri de bu kategoriden bulabilirsiniz.

Hafif ve esnek yapılarıyla çocuğunuzun ayak sağlığı ile uyumlu, özel taban yapıları ile yastıklama desteği sağlayan Çocuk Koşu Ayakkabılarında, seçili ürünlerde kampanyalı fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Spor ve egzersiz yaparken, günlük kullanım esnasında, özel koşu sporu antrenmanlarında tüm gün boyu ayağı yormadan, rahat ettirmek için özel tasarlanan Çocuk Koşu Ayakkabı çeşitlerine buradan kolayca ulaşabileceksiniz.

Çocuğunuzun salonda, sokakta, okulda ve her türlü parkurda kullanacağı bir ürün arıyorsanız; bu kategorimizde yer alan hafif, esnek, nefes alabilir dış yüzeyli, orta taban destekli, hızlı tepki veren yastıklama özellikli modelleri Çocuk Koşu Ayakkabıları kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Çocuk Koşu Ayakkabı modellerini kız çocuk, erkek çocuk ve unisex model olarak seçerek, sadece o gruba ait ürünleri de filtreleyebilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Siparişinizi üye olarak sitemizden ya da telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0 850 520 02 05 numaramızı arayarak tamamlayabilirsiniz. Unutmayın, sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

daha fazla gösterdaha az göster