FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
27 Ürün
$filtreler$ ile 27 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:27 

KİNETİX

Kinetix markası, 1985 yılında kurulan Ziylan Grubu’nun lokomotifi olan şirket Ziylan Ayakkabı A.Ş dünya çapında pek çok ülkeye ihracat yapıyor. Günümüzde ise Türkiye’nin en büyük entegre üretim tesislerine sahip olan grup çatısı altında 14 şirket bulunuyor ve yaklaşık 1800 kişiye istihdam olanağı sağlıyor.

Lanse edildiği 1989 yılından beri üretimlerini yenileyerek geliştiren Kinetix markası, spor ayakkabının yanında kaliteli spor giyim ürünleriyle de tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 1100 satış noktası bulunan marka, son yıllardaki dikkat çeken reklam kampanyaları ile de tüketicilerin tercih sebebi oluyor.

Kinetix koleksiyonunda yer alan ürünlerin, her koşulda ve birçok kombinlere eşlik edebileceğini vurgulayan reklam ve sosyal medya projeleri ile özellikle genç tüketicilerin vazgeçilmez spor markaları arasında yer alıyor. Son yıllarda digital satış platformuna yönelen marka Kinetix, tanınmış ünlü isimleri reklamlarında oynatarak, her geçen gün satışlarını katlamaya devam ediyor.

Sezonun canlı ve dikkat çeken renklerini üretimlerinde kullanan Kinetix markası, gençliğin enerji ve dinamizmini spor ayakkabı ve giyime de yansıtıyor. Yenilikçi spor ayakkabısı modelleri ile çağın trendini yakalayan Kinetix markası, aynı özeni spor giyim koleksiyonlarına da göstererek gençlerin gözde spor markalarından olmayı başarıyor.

Kendine özgü modellerini geleneksel ve modern ayrı çizgilerde yansıtan Kinetix markası, her yaştan ve her kesimden tüketiciye kolaylıkla ulaşmış oluyor. Kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat avantajları sunması da markaya, takdir kazandırıyor. Her geçen gün sayısı artarak büyüyen Kinetix kullanıcıları; spor alanı dışında günlük hayatta da entegre edilen modeller ile eşsiz bir konfor yaşıyor.

Dünyaca tanınmış rakiplerini egale eden marka, Türkiye’nin en iyi genç giyim markası olma yolunda ilerlemektedir. Henüz Kinetix markasının, cazip fiyatlarla sunulan, yüksek kalitesini yaşamadıysanız korayspor.com online mağazamızda sizlerde sunduğumuz yüzlerce Kinetix markalı üründen sipariş vererek başlayabilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Bunun dışında Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Çünkü Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sizlere sunulmaktadır.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir ve firmamız, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Dilerseniz sorularınız ve her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster