FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Kadın Timberland Çanta Modelleri

  Kadın Timberland Çanta kategorimizde; dünyaca kabul gören, kalitesi ile evrenselleşen Timberland markasının, ileri düzey teknolojilerle yenileyerek ergonomiklik kazandırdığı, yeni sezon Kadın Timberland Çantalarını ve Fiyat Alternatiflerini sizlere sunuyoruz.

  Omuz çantası, Sırt çantası, Spor çanta gibi farklı ürün gruplarında tasarlanan Orijinal Timberland Kadın Çanta seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Yeni sezon kadın çantalarını bulabileceğiniz kategorimizi düzenli olarak takip ederek, seçili ürünlerde kısa dönemli uygulanan İndirimli Fiyat Politikamızdan da yararlanabilirsiniz.

  Mavi, Kırmızı, Siyah, Lacivert, Beyaz, Kahverengi ve Taba gibi sezonun moda renk seçenekleri ile tüketicisiyle buluşan Kadın Renkli Timberland Çantaları, yeni sezona dikkat çeken renklerle başlıyor.

  Timberland Kadın Çanta; ayarlanabilir omuz askısı özellikleri ile size hareket özgürlüğü sağlarken, tokaları gerdirilen çanta sabitlenme imkânı sunduğundan, hareketsiz kalarak size kolay kullanım sağlayacaktır. Timberland’ in klasikleşen marka yazılı logosu ile zenginleştirilen  Kaliteli Timberland Kadın Çantaları, üstün teknolojili materyaller ile özenle tasarlanmaktadır.

  Sırtınıza tam olarak oturabilecek ebatlara sahip Kadın Timberland Sırt Çantalarını tercih etmeniz, uygunluk ve kullanım avantajları sunacaktır. Evde, okul, işte, sporda salonuna ve fitness antrenmanlarınıza giderken kullanabileceğiniz SportifKadın Timberland Çanta seçeneklerini sitemizde bulabileceksiniz.

  Kolay taşınabilir yapıları ve trend görünümlerinin yanı sıra ekstra hafif tasarımları ile size yük olmayacak Timberland Yeni Sezon Kadın Çantalarının, geniş ürün yelpazesinde kendinize göre pek çok model bulabileceksiniz.

  Uzun süreli kullanım hedeflenerek, su geçirmeyen ve yüksek kalitesi ile üstün performans sunan materyaller ile üretilen Timberland Dayanıklı Kadın Çantaları, gün boyu size eşlik ederken varlığını bile size hissetmeyecektir.

  Timberland Kadın Goretex Çanta alternatiflerini bulabileceğiniz kategorimizde, kötü hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde, su geçirmeyen malzemeler ile tasarlanmaktadır.

  Crofton Messenger Timberland' ın tasarımda öncü, günlük kullanımında şık ve uyum sağlayıcı etkisiyle tasarlanan, polimerlerin kategorisinde bulunan Polyester özelliği, ürüne dayanıklılık, hafiflik ve kullanımda rahatlık sağlayan Timberland Trend Kadın Çantalarını kullanmaya başladığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

  İnternet satış sitemiz üzerinden, üye olarak Online Sipariş verebilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde, 0850 520 02 05 telesipariş hattımız üzerinden ilgili temsilcilerimiz ile aracılığı ile de sipariş oluşturabileceksiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster