FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
189 Ürün
189 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayýsý:189 

Kadın Ravel Fitness Ürünleri ve Fiyatları

Kadın Ravel Fitness Ürünleri kategorimizde; kulak tıkacı ve çeşitleri, voleybol dizliği, yüzücü gözlükleri, döküm flanşlar ve birçok ürün grubunun, farklı teknolojilerle tasarlanan yeni sezon modellerini bulabilirsiniz.

 

Kadın Ravel Fitness Ürünlerinde; yeni sezon modellerinin yanı sıra outlet ürünlerine ve seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahili indirimli fiyat fırsatlarına da ulaşabilirsiniz. Yeni sezon Kadın Ravel Fitness Ürünlerinde, amatör ve profesyonel sporcular düşünülerek farklı özellikler ile tasarlanmış pek çok Kadın Ravel Fitness ürünü bulacaksınız.

 

Kadın Ravel Fitness Ürünlerinin; teknik ve yapısal özellikleri, kullanılan materyal ve teknolojileri gibi ürünlere ait ayrıntılı bilgi için, ürün detayları sayfasından açıklama bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kadın Ravel Fitness Ürünleri kategorimizde yer alan modelleri; kullanım amacına uygun teknolojilerle tasarlanmış, yeni sezon ve tüm modellerini Günlük, Fitness ve Training gibi spor dallarındaki alt kategorilerinde kolayca inceleyebilirsiniz.

 

İlgilendiğiniz spor dalına uygun tasarlanan Kadın Ravel Fitness Ürünlerini, marka seçiminizi, düşündüğünüz fiyat aralığını filtreleme bölümünden belirterek, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, Kadın Ravel Fitness Ürünleri kategorimizde; ürün ebatına / hacimine göre oluşturulan beden alternatiflerini, sezonun en çok tercih edilen moda renklerini seçerek listeleyebilir ve çok daha kolay seçim yapabilirsiniz.

 

Siparişleriniz maksimum 5 iş gününde, sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilen ürünlerin tarafınıza ulaşması sürecinde, bulunmuş olduğunuz İl veya İlçenin mesafesine göre teslimat süresi değişmektedir.

 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmayı başaran Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

 

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor’ un 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Korayspor.com 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir.

 

Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster