FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
34 Ürün
34 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:34 

Kadın Pilates Malzemeleri ve Fiyatları

Kadın Pilates Malzemeleri ve Yoga Ürünleri kategorisinde; Pilates yoga rulosu, pilates bandı, aerobik bandı, yoga halkası, pilates topu, yoga matı, direnç bandı, egzersiz matı gibi pek çok yeni sezon Kadın Pilates Malzemeleri ve yoga ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Kadın Pilates Malzemeleri kategorimizde; dünyanın en popüler spor markaları Adidas, Reebok, Live up, Delta ve Busso dahil olmak üzere birçok markanın son teknolojilerle tasarladığı yeni sezon Kadın Pilates Malzemelerini yer almaktadır. Kadın Pilates Malzemeleri ve Yoga Ürünleri kategorisinde, Fitness spor dallarına uygun olarak yeni teknolojilerden faydalanılarak tasarlanmış, performans arttırmayı esas alan, kullanımı kolay Kadın Pilates Malzemelerini bulabilirsiniz.

Her bütçeye uygun olarak, farklı fiyat aralıklarında listeleyebileceğiniz Kadın Pilates Malzemeleri ve yoga ürünlerinin, yeni sezon model ve renklerini de bu kategoride bulmanız mümkün olacak. Ayrıca bütçenize uygun fiyat aralığını, kullanacağınız spor alanını, beden ve cinsiyet gibi alternatifleri filtreleme bölümünden seçerek, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yeni sezon Kadın Pilates Malzemelerinin yanı sıra, outlet ürünlerine ve seçili ürünlerde uygulanmış kampanya dahilindeki indirimli fiyat avantajlarına da bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Sezonun canlı renkleri ile enerjinizi yükseltecek Kadın Pilates Malzemelerinde, formunuzu korumaya yardımcı olacak onlarca ürün bulacaksınız. Dünyanın en ünlü markalarınca tasarlanmış Kadın Pilates Malzemelerinde, insan sağlığına zarar vermeyen materyal ve malzemeler kullanılmıştır. Yeni neslin son trendi olan Pilates sporuna ait; deneyim derecenize göre sınıflandırılmış pek çok Kadın Pilates Malzemesine kategorimizden ulaşabileceksiniz. Kadın Pilates Malzemeleri ve yoga ürünlerini bulabileceğiniz kategorimizde; ihtiyacınıza cevap verecek bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Dünya markalarını ayağınıza getiren Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

Sitemize üye olarak ya da telesipariş hattımızdan 0850 520 0205 numaramızı arayarak, sipariş verebilirsiniz. Korayspor.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler, sipariş ödemesinin onaylandığı andan itibaren 1 ila 5 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanmaktadır. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster