FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
10 Ürün
10 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

Kadın Pilates Ekipmanları ve Uygun Fiyatlar

Kadın Pilates Ekipmanları kategorimizde; son yıllarda tüm dünyada trend olan pilates sporunda, üretim yapan spor markaları Adidas, Live up, Delta ve Busso dâhil olmak üzere, onlarca spor markasınca, global kalite düzeyinde tasarlanan, yeni sezon KadınPilates Ürünlerine ve Fiyat Seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

KadınOrijinalPilates Ürünleri kategorimizden; Pilates bandı, pilates çemberi, pilates topu, foam roller, yoga matları ve bosu ball gibi sadece pilates sporuna ait olan ürün gruplarını  inceleyebilir, ürünler arasındaki bağlantı düzeyini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Aerobik, Step ve Yoganın diğer bir kolu olan Pilates Sporunun; kendi stiline uygun üretilen ekipmanlarının yanı sıra her sezon yenilenen renk skalası dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çok Renkli Kadın Pilates Ekipmanları; Pembe, Mavi, Mor, Yeşil, Sarı, Kırmızı, Turuncu gibi enerjinizi üst düzeye taşıyacak canlı renk seçenekleri ile bu sezon raflarda yerini alıyor.

Kadın grubuna özel tasarlanarak, anatomik yapıya uygun tasarımları ile kolay kullanım sunan Kullanışlı Kadın Pilates Ekipmanları online satış mağazamızda sizleri bekliyor. Evde, spor salonunda, bahçe ve park gibi dinlendirici özelliği bulunan dış mekânlarda, rahatlıkla kullanmanız için yüksek kaliteli materyaller ile üretilen Kaliteli Kadın Pilates Ekipmanlarını bu kategorimizden inceleyebileceksiniz.

Kullanışlı pilates ürünlerinden biri olan Kadın Pilates Yoga Matını alırken vücut tipinizi ve fiziksel özelliklerinize uygun bir yoga matı tercih etmelisiniz. Ufak tefek bir vücut yapınız varsa kalın matları tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz yoga matının uzunluğu, boyunuza uygun olmalıdır.Kadıncinsiyetlerinde tasarlanan; Dayanıklı Pilates Ekipmanlarından olan Yoga matları, yoga egzersizlerini yaparken performansınızı etkilemektedir. Bu yüzden yoga matı seçerken, kaydırmama özelliğine de dikkat etmelisiniz.

Pilates sporu ekipmanlarından biri olan KadınPilates Egzersiz Topları genel olarak; 55 cm, 65 cm ve 75 cm olarak sunulan egzersiz topunuzu seçerken, fiziksel özelliklerinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Size uygun pilates topu ölçüsünü bulmak için pilates topunun üzerine oturun, kalçanız hafif bir şekilde dizlerden yukarıda olmalıdır. Egzersiz pilates topları egzersiz hareketlerinize uygun bir şekilde kendi içinde seviyelerine göre ayrılmıştır.

Korayspor.com web sitemize üye olarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 0850 520 02 05 numaralı telesipariş hattımızdan, ilgili temsilcilerimiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster