FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Kadın Joma Çanta Modelleri

Kadın Joma Çanta kategorimizde, uluslararası spor sektöründe son yıllarda ismini sıkça duyduğumuz, yüksek kaliteli Joma markasının, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı materyaller ile tasarladığı, yeni sezon Kadın Joma Çantaları ve Fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Renkli Joma Kadın Çanta ürünleri, her sezon yenilenen renk seçenekleri ile bu sene raflarda Mavi, Yeşil ve Siyah gibi talep görülen alternatiflerle yerini alıyor. Şehir içinde rahat kullanımı sağlayan TekerlekliJoma Kadın Seyahat Çantalarını da bu kategorimizden inceleyebileceksiniz.

Günlük kullanıma uygun yapıda üretilen Kadın Orijinal Joma Çantaları, dayanıklı materyalleri ve suya karşı dirençli dış yüzeyleri ile tercih sebebi oluyor. Joma Kadın Sırt Çantalarında, çantanın yan veya ön kısımlarına eklenen körüklü cepleri ile genişletilerek, iç hacimlerinin büyümesi sağlanıyor.

Yüksek performansı ve şık görsel tasarımlarının yanında, dünya standartlarında sunduğu eşsiz kalitesiyle uzun süreli kullanım sağlayan KaliteliJoma Kadın Çantaları ile spor ve antrenmanlarınızda gerekli olan ekipman ve malzemeleri de taşıyabileceksiniz.

Fonksiyonel olarak tasarlanan Joma Çok Amaçlı Kadın Çantaları, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Geniş omuz askıları ile omuzunuza binen yükü, dağıtarak hafifletebilecek Joma Kadın Çantaları sayesinde, sağlığınıza da zarar vermemiş olacaksınız.

Eşyalarınızı rahatça dizayn edebilen Joma Kadın Seyahat Çanta alternatiflerine de ulaşabileceğiniz kategorimizde; hem bütçenize, hem de ihtiyaçlarınıza uygun pek çok ürün bulabileceksiniz. Global standartlarda yüksek kaliteye sahip Joma Dayanıklı Kadın Çanta yeni sezon ürünlerinin yanı sıra belirli ürünlerde, kısa dönemli ve geçici süreli olarak uygulanan Kampanyalı Fiyat Fırsatlarını da yakalayabileceksiniz.

“Ücretsiz Kargo” alternatifimizden yararlanabileceğiniz online mağazamızda, her alanda kullanıma uygun tasarlanan UcuzJoma Kadın Çantalarını da sizlerle buluşturuyoruz.

Sportif stilinize ayrı bir soluk kazandıracak, canlı renk seçenekleri, zarif tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile en çok tercih edilen ürünlerden biri haline gelen Joma Trend Kadın Çantalarını, sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Online sipariş vermek istiyorsanız; sistem güncellemesi yapılmadığı sürece, haftanın her günü ve saatinde, üyeliğiniz ile internet sitemize giriş yaparak sipariş oluşturabilirsiniz. Telefon ile sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızdan, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek de sipariş oluşturabileceksiniz.

daha fazla gösterdaha az göster