FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
55 Ürün
55 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:55 

Kadın Jack Wolfskin Çanta Modelleri ve Fiyatları

Kadın Jack Wolfskin Çanta Modelleri kategorimizde; Cüzdan, Sırt çantası ve Outdoor çanta modelleri başta olmak üzere, pek çok ürün grubundaki yeni sezon Kadın Jack Wolfskin Çanta ürünlerini bulabilirsiniz. Kadın Jack Wolfskin Çanta kategorimizde; kullanım amacınıza göre size üstün performans sunabilecek, özel teknolojiler ile tasarlanmış yeni sezon Jack Wolfskin Çanta Modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Yeni sezon teknolojilerle, suya dayanıklı Goretex özelliği kullanılarak, sezonun dikkat çeken renkleriyle Günlük ve diğer spor dallarındaki kullanımlara uygun olarak tasarlanmış Kadın Jack Wolfskin Çanta Modellerini de sitemizde bulabileceksiniz. Kadın Jack Wolfskin Çantaları kategorimizde; yeni sezon modellerin yanı sıra outlet ve seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahilindeki indirimli fiyat fırsatlarına da kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

Kadın Jack Wolfskin Çanta Modelleri kategorimizde; tüm modellere ait kullanım şekli, ürün özellikleri, kullanılan teknolojileri ve kullanım alanları gibi teknik bilgilerine ürün detaylarından ulaşabilirsiniz. Ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modelleri “favori” olarak ekleyebilirsiniz.

 

Geneli standart beden olan Kadın Jack Wolfskin Çanta Modellerinin, bazı modellerinde farklı beden seçenekleri göreceksiniz. Ürünlerin ebatlarına göre bedenleri belirlenmektedir. Bedenlerin ebat bilgilerine, ürün detayları sayfasına girerek ulaşabilirsiniz. Özellikle Training ve Outdoor spor dallarında, ürün ebatlarını ve teknik özelliklerini dikkate almanızı tavsiye ederiz.

 

Sitemize üye olarak ya da telefon ile sipariş hattımızdan, hızlıca siparişinizi verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı, 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

 

Verilerimize göre korayspor.com’ u 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret etmiştir… Tüketicilerimizin her gün büyümesinin sebebi ise; Korayspor’ un dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunuyor olmasıdır. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster