FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Kadın Altis Fitness Ürünleri ve Fiyatları

Kadın Altis Fitness Ürünlerinde; İnsan sağlığına uygun malzemelerle tasarlanan, müşteri memnuniyeti esas alınarak aynı zamanda kolay kullanım sunan, yeni sezon tasarımlı Kadın Altis Fitness Ürünleri ve Fiyatları yer almaktadır.

Gelişmiş teknolojilerle tasarlanan, uluslararası spor pazarının popülaritesi yüksek spor markasının Kadın Orijinal Altis Fitness seçeneklerinin; yeni sezon modellerinin dışında outlet ürünlerine ve seçili ürünlerde uygulanan Kampanyalı Cazip Fiyatlarına bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kadın Kaliteli Altis Fitness Ürünleri kategorimizde; dambıllar ve ağırlık setleri başta olmak üzere pek çok fitness ürünlerini burada bulabilir, ürün detaylarına girerek ürüne ait özellikleri ve kullanılan teknolojiler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kullanılan yenilikçi teknolojiler ile kullanıcılarına ekstra performans sağlayan Altis Profesyonel Fitness Ürünleri ile Türkiye’de ve Dünyada en prestijli ve kalıcı spor markalardan biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Altis Antrenman Fitness Ürünleri ile spor ve antrenmanlarınızda, en iyi performansınızı sergileyeceksiniz. Yeni teknolojiler ile sporunuza destek olan, Uygun Fiyat Seçenekleri ile de bütçenize destek olan Kadın Ucuz Altis Fitness Ürünlerini online mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Altis Köşeli Dambıllarının da içerisinde yer aldığı kategorimizde; kolay kullanabileceğiniz ergonomik yapıda tasarlanan köşeleri ile tercih sebebi olan yeni dambıl seçeneklerimizi bulabilirsiniz. Dambılla çalışırken; kolunuz serbest olduğu için doğal bir pozisyonda ve doğal hizada kaldırdığınızdan eklemleriniz için daha sağlıklı olacaktır.

İki parçadan oluşan Altis Kaliteli Dambıllarının, pek çok avantajı olduğu gibi yanınızda taşımaya uygun ürünlerden olması da, her alanda sizi yalnız bırakmayacağından sporunuzu aksatmanıza olanak vermeyecektir.

Dilerseniz, 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05 numaramız ile iletişime geçerek ilgili temsilcilerimiz aracılığı ile sipariş verebilir ya da online mağazamız üzerinden sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre en geç 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin tamamı orijinaldir. Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi  Korayspor.com; bünyesindeki barındırdığı yeni nesil spor markalarını, her gün binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaya devam etmektedir.

 

daha fazla gösterdaha az göster