FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
9 Ürün
$filtreler$ ile 9 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9 

JOOZE

Jooze markası; 2003 yılında Felgueiras' ta kurulmuş bir ayakkabı firmasıdır. Firma Erkek cinsiyet grubuna uygun ayakkabılar tasarlamaktadır. Günlük 3000 adet ayakkabı üreten Jooze markası; üretimlerini Portekiz’ de yapmaya devam ediyor. Sadakat, deneyim ve bağlılık temel prensipleri esas alan firma, başarısını bu unsurlara borçlu olduğunu savunuyor.

Erkek grubu Günlük spor ayakkabı modelleri ile dünya genelinde tanınan Jooze markası; global pazarda da geniş bir tüketici kitlesine sahiptir. Yeni sezon, son teknolojilerle tasarladığı Jooze markası ayakkabı modellerini sanal mağazamız korayspor.com’ da sizlerle buluşturuyoruz.

Telesiparişleriniz için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilir ya da online mağazamıza üye değil iseniz üye olarak, üye iseniz üyeliğinize giriş yaparak sipariş verebilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Jooze markasının imzasını taşıyan Erkek Ayakkabı modellerinin; üstün kalitesi, dayanıklı malzemeler ile üretilmesi, rahat taban yapısı, tercihen deri dış yüzey gibi birçok özelliği bulunmasının yanı sıra şık tasarımları da kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Uygun fiyat seçenekleri ile farklı fiyat aralıklarında, her bütçeye hitap edebilen Jooze Erkek Ayakkabı modellerinin, dünya modasına ayak uyduran göz alıcı tasarımları ülkemizde de beğeni topluyor. Ayak yapısına uygun konforlu ve rahat tasarımları ile Jooze markası modellerini, ürün detayları sayfasından da inceleyebileceksiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi olan Korayspor, 1983 yılında Bursa’da kurulmuş olup, bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmuştur.

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. Korayspor.com’ da bulunan tüm ürünler fiyat rekabeti açısından, diğer birçok firma karşısında uygun ve dünya standartlarında kaliteli modelleri sunmaktadır…

daha fazla gösterdaha az göster