Kur Değiştir
Lütfen kullanmak istediğiniz para birimini belirleyiniz.
WHATSAPP: 0554 592 1604

ÇAĞRI MERKEZİ 444 28 41

0850 520 0205

TELEFON ILE SIPARIS

  • a>
  • Ürünlerde
  • Site İçinde
  • Bloglar İçinde

SEÇTİKLERİNİZ

SONUÇLARI DARALT
SEÇİMLERİNİZ
456 Ürün
456 ürün bulundu
Listwiev :Gösterim :View 33'lüView 44'lü
  Sayfa:1/19  Ürün Sayýsý:456 
  Sayfa:1/19  Ürün Sayýsý:456 

Joma Türkiye


Joma türkiye

tek yetkili satıcısı olan firmamız ünlü İspanyol firmanın yeni sezon koleksiyonundaki tüm ürünleri müşterilerin ucuz ve kampanyalı olarak sunabilmekten yüksek memnuniyet duymaktadır.
Joma Türkiye

tek yetkili satıcısı olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hazırladığımız online alışveriş sitemizde yeni sezon modelleri indirimli fiyat avantajı ile sizlere sunulmaktadır. Yeni sezon Joma ürünleri ünlü İspanyol firmanın kalitesini yaşamanızı sağladığımız ve 2005 yılından beri hizmet veren online alışveriş sitemizde ücretsiz kargo kampanyalı olarak satılmaktadır.


Online alışveriş sitemizden yıllık bazda sorunsuz yüz binlerce ürün satışı yapılırken herkesin kendi ihtiyaçlarına uygun modeller bulunmaktadır. Adidas, Nike, Puma, Hummel ve daha birçok tanınan markanın spor ürünleri yer alan alışveriş sitemizde sektörde başarılarla geçirilen 30 yılın deneyiminden de indirimler ile yararlanabilirsiniz.

Dünya markalarının ürünlerini 18 şubesinde ve online alıveriş sitesinde görev yapan 300'den fazla personeli ile sizlere sunan firmamız % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Joma Türkiye yetkili satıcısı olarak sizlere sunduğumuz indirimli ve kampanyalı ürünler için geç kalmamanızı tavsiye ederiz.
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
YENİLİK VE İNDİRİMLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN E-MAIL ADRESİNİZİ BIRAKIN.
korayspor.com
sayfa başına dön