FİLTRE
Özellik Filtreleme
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Ürün Tipi Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
455 Ürün
$filtreler$ ile 455 Product
  Sayfa:1/10  Ürün Sayýsý:455 

Joma Satıcısı

Joma Satıcısı kategorimizde; Günlük kullanıma göre tasarlanan Joma Satıcısı kategorimizdeki modellerinin yanı sıra Koşu, Futbol, Training, Basketbol, İndoor, Outdoor, Tenis, Yüzme, Voleybol grubuna uygun, son teknolojilerle üretilen Joma Satıcısı modellerine de bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Erkek, Kadın ve Unisex cinsiyet grubuna uygun tasarlanan, yeni sezon Joma Satıcısı modellerini sizlere sunuyoruz.

Spor ve antrenman kullanımına uygun üretilen Joma Satıcısı kategorimizdeki modelleri, maksimum yalıtım etkisi için kapitone dikişlerin arasına yerleştirilen sentetik tüy dolguları ile vücut sıcaklığının korunmasına yardımcı oluyor. Elastik kol manşetleri ve etek ucu sayesinde de sıcaklığı hapsederek vücut ısınızı korumanıza yardımcı oluyor. Çim saha, Halı saha, Salon zemin yapılarına uygun teknolojiler kullanılarak tasarlanan, futbol ayakkabı Joma Satıcısı kategorimizdeki modellerini de bu kategorimizden göz atabilirsiniz.

Futbol ayakkabılarımızda Joma Satıcısı kategorimizdeki; teknik olarak Amatör olarak sınıflandığımız modellerden, alanınıza uygun olanları listeleyebileceksiniz. Yeni renk seçenekleri ile sezona giren Joma Satıcısı kategorimizdeki modelleri, üstün koruması ve ısı yalıtımları sayesinde, en çok tercih edilen Joma Satıcısı kategorimizdeki modelleri arasında yer alıyor. En zorlu hava koşullarında bile sizi sıcak ve kuru tutabilmek için tasarlanmıştır.

Tam koruma sunan fermuarlı tam boy kapanış ve dik yaka, elastik manşetler ve alt kenar, yağış ve rüzgardan koruyan dış yüzey kumaşları, düğmeli ya da fermuarlı yan cepler ve sıcacık tutan tüylü kumaş astar özellikleri başta olmak üzere bir çok özelliği bulunan Joma Satıcısı ürünlerinde, stilinize uygun modeller arasından seçim yapabileceksiniz. Dayanıklı materyaller ve özel teknolojilerle sunulan Joma Satıcısı kategorimizdeki modelleri, sportif ve şık tasarımları ile de beğeninizi kazanacak.

Joma Satıcısı kategorimizdeki modelleri ile konforlu ve sıcak kalırken, aynı zamanda sportif şıklığın keyfini yaşayacaksınız. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Siparişinizi online sitemizden üzerinden üyelik oluşturarak hızlıca tamamlayabilir yada telesiparişleriniz için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster