FİLTRE
SEÇİMLER
12 Ürün
$filtreler$ ile 12 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

IGOR

Igor markası; 1947 yılında İspanya’ da kurulmuştur. Kadın ve Çocuk cinsiyet gruplarına özel ürettiği ayakkabı modelleri ile dünyaca kabul görmüş bir marka olmayı başarmıştır. Avrupa standartlarına uygun modelleri ve anti-kanserojen hammaddeden ürettiği şık tasarımları ile Igor markası kısa sürede global bir dünya markası olmuştur.

Ünlü İspanyol markası olan Igor, Latin dünyasının canlı renkleri ile tasarladığı ergonomik ve özel taban yapılı modelleri ile cıvıl cıvıl çocuklarımızın beğenisini kazanırken; dayanıklı, rahat ve antibakteriyel materyalleri ile ebeveynlerin memnuniyetini sağladı.

Türkiye pazarına girdiği günden bu yana ebeveynlerin memnuniyeti ve beğenisiyle karşılanan Igor, ülkemizde de kısa süre içerisinde geniş bir tüketici kitlesine ulaştı. Online mağazamız korayspor.com’ da bulabileceğiniz Igor markasının çocuk modellerini üye olarak sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Aynı zamanda, telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Sitemizden verdiğiniz tüm siparişleriniz hafta içi 08.00-19.30 (Pazar günü hariç) saatleri içerisinde kargoya teslim edildiğini de belirtmek isteriz. Igor markasının; Çocuk Botu, Çocuk Yağmur Botu, Çocuk Sandaleti gibi pek çok ürün grubunun, yeni sezon olarak tasarlanan ayakkabı ve bot modellerini sitemizde bulabileceksiniz.

Igor Çocuk Ayakkabı Modellerini yaş grubuna göre; Bebek (0-3) ve Çocuk (3-8) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Aradığınız yaş aralığı, kullanılan teknolojiler, cinsiyet, fiyat aralığı, spor dalı, renk tercihinize göre filtreleme yaparak ihtiyacınıza en uygun ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Günlük kullanıma uygun tasarlanan Igor Çocuk ayakkabı modellerinin; sezonun yeni renklerini kullanarak, ışıltılı göz alıcı neon renklerden ilham aldığı ekstra konforlu yumuşak tabanları ile en çok tercih edilen çocuk ayakkabı markalarından olmayı başarmış durumda.

Latin dünyasının hoş esintilerini taşıyan Igor markası; esnek adımlar sağlayan yumuşak iç taban pedleri kullanarak, çocuk ayak yapısına uyumlu hale getirilmiştir. Ayak gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan Igor modelleri, özellikle çocuk grubu ürünlerinde ayrı bir hassasiyet göstermektedir.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünlerin tamamı orijinaldir.

Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster