FİLTRE
SEÇİMLER
1 Ürün
$filtreler$ ile 1 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

HATTRICK

Hattrick markası; yeni bir dünya markası olma yolunda Spor Dünyası Dış Tic. A.Ş. tarafından profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan, modern çağın spor teknolojilerini kullanıcılarına sunan bir markadır. Logosundaki üç dişli yabanın; hırsı ve gücü temsil ederken, ürünlerinde tasarım ve üretim aşamasında ileri teknolojilerden yararlanılmaktadır.

Marka global bir marka olarak tasarlandığından; ’’Hattrick’’ ifadesi 3 kez peş peşe hedeflenen başarıyı gösteren, sporcunun performansını anlatıyor ve bir spor terimi olarak kullanılmaya devam ediyor. Herkesin bildiği evrensel bir anlama sahip olduğundan markanın adı ’’Hattrick’’ seçilmiş.

Profesyonel ve amatör sporculara başarı ve heyecanın kapılarını aralayan Hattrick markası, kısa süre içerisinde hızlı adımlar atarak yükselmesini; geliştirdiği özel teknolojiler, üründe sunduğu ekstra konfor ve sporcuların sağlıklarını ön planda tutarak üretim yapmasından dolayı olduğunu savunuyor.

Ürünlerindeki dayanıklılık, konfor, kalite, ergonomik yapı, konforlu taban gibi özellikleri ile dünya standartlarında yaptığı tasarımlarıyla ülkemizde de en çok tercih edilen spor markalarından biri olmuştur. Dilerseniz online mağazamız Korayspor.com sitemiz üzerinden üye olarak sipariş verebilir ya da telesipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak, sipariş oluşturabilirsiniz.

Hattrick markasının yeni sezon ürün modellerine; Dambıl, Dambıl Sehpası, Olimpik Bar, Dambıl set, Flanş, Karın Kası Çalıştırma Makinesi, Hız Bisikleti, Kondisyon Küreği, Ağırlık Sehpası, Ağırlık Çalışma İstasyonu, Dikey Bisiklet, Yatay Bisiklet, Eliptik Bisiklet ve Koşu Bandı gibi pek çok spor ekipmanına sitemizden ulaşabileceksiniz.

Hattrick markası ürünlerini; Fitness kategorisi altında yer alan Kondisyon Ürünleri ve Vücut Geliştirme Ürünleri gibi alt başlıklar altında inceleyebilecek ve bilgi edinebileceksiniz. Hattrick başarısını; hırslı ve azimli çalışmaları, stil sahibi oluşları ve alanlarındaki uzmanlıkları ile elde etmektedir. Ayrıca firma yetkilileri, profesyonel bir ekibe sahip olmanın yanında, farklı bir konsept oluşturmalarının da başarılarını arttığını belirtiyor.

Kullandıkları teknolojileri sürekli geliştiren Hattrick markası, Unisex cinsiyet grubunda üretim yaparak ürünlerinden tüm tüketicilerin yararlanmasını hedefliyor. Fitness alanında spor ekipman ve makineleri ile karşımıza çıkan Hattrick markası, müşteri memnuniyetini uzun süre kullanıma uygun, dayanıklı materyaller ile tasarladığı ürünlerle sağlıyor.

Dünyanın en büyük spor markalarını ayağınıza kadar getirme imkanı sunan korayspor.com’ un, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster