FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
118 Ürün
$filtreler$ ile 118 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayýsý:118 

Grisport Yarım Bot Modelleri

Grisport Yarım Bot kategorimizde; Grisport markasının yeni sezon, özel teknolojiler kullanılarak tasarlanan Grisport Yarım Bot modellerini bulabilirsiniz. Özel teknolojilerle tasarlanan Grisport Outdoor grubuna uygun yeni sezon Grisport Yarım Bot modellerinin yanında, Günlük yaşamınızda kullanıma uygun üretilen yeni sezon Grisport Yarım Bot modellerini de bulabilirsiniz.

Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına göre filtreleme yapabileceğiniz sitemizde, alışverişinizi çok daha kolay tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Grisport Yarım Bot kategorimizi yaş grubuna göre; Bebek (0-3), Çocuk (3-8), Genç (8-16) olarak sınıflandırdığımızdan, filtreleyerek ayrı kategorilerde inceleyebilirsiniz.

Yeni sezon Grisport Yarım Bot yanı sıra bazen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyaları da bu kategorimizden takip edebilirsiniz. Grisport Yarım Bot modellerindeki mevcut numaraları, sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Ürünlere ait daha geniş bilgi için, ürün detayları sayfasından ürünün teknik ve yapısal özelliklerini, kullanılan materyal ve teknolojilerini de inceleyebilirsiniz.

Grisport Yarım Bot kategorimizdeki; doğa sporları için tasarlanan modelleri dışında; şehir içi ve asfalt zeminde kullanıma uygun, Grisport Yarım Bot modelleride bulunmaktadır. Soğuk iklimli bölgeler, dağ ve patikalar ya da şehir kullanımı için özel üretilmiş pek çok Grisport Yarım Bot modeline online mağazamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Grisport’ a özgü Gritex teknolojisi; Orijinal Gri-TEX koruyucu membran ile astarlanmaktadır. Membranın yapısı, yağmura karşı olabildiğince dayanıklıdır, soğuktan korur. Bu sebeple en soğuk ve en ıslak günlerde bile ayaklarınızın sıcak kalmasına yardımcı olurken büyük ölçüde su geçirmezlik de sağlamaktadır. Sitemize üye olarak ya da telefon ile sipariş hattımızdan, hızlıca siparişinizi verebilirsiniz.

Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı, 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Sipariş ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz.

Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiş… Çünkü Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster