FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
267 Ürün
267 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/6  Ürün Sayýsý:267 

Grisport Outdoor

Grisport Outdoor kategorimizde; Grisport markasının yeni sezon, son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış Grisport Outdoor modellerini bulabilirsiniz.

Grisport’ a özgü Gritex teknolojisi; Orijinal Gri-TEX koruyucu membran ile astarlanmaktadır. Membranın yapısı, yağmura karşı olabildiğince dayanıklıdır, soğuktan korur. Bu sebeple en soğuk ve en ıslak günlerde bile ayaklarınızın sıcak kalmasına yardımcı olurken büyük ölçüde su geçirmezlik de sağlamaktadır. Genel olarak Vibram taban teknolojileri ile üretilen Grisport Outdoor modellerini de sayfamızda inceleyebileceksiniz.

Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex cinsiyetlerine göre sınıflandırılan Grisport Outdoor bot modellerini, ayrı alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Yeni sezon Grisport Outdoor ürünlerinin yanında, bazen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyaları da bu kategorimizden takip edebilirsiniz.

Özel teknolojilerle tasarlanan Grisport Outdoor grubuna uygun yeni sezon Grisport Outdoor bot yanı sıra günlük kullanıma uygun üretilen yeni sezon Grisport Outdoor modellerini de bulabilirsiniz. Grisport Outdoor kategorimizdeki; doğa sporları için tasarlanan modelleri dışında, şehir içi ve asfalt zeminde kullanıma uygun, Grisport Outdoor modelleri bulunmaktadır.

Soğuk iklimli bölgeler, dağ ve patikalar ya da şehir kullanımı için özel üretilmiş pek çok Grisport Outdoor modeline online mağazamızdan kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Yeni Sezon Grisport Outdoor modellerindeki mevcut numaraları, sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Ürünlere ait daha geniş bilgi için, ürün detayları sayfasından ürünün teknik ve yapısal özelliklerini, kullanılan materyal ve teknolojilerini de inceleyebilirsiniz. Aradığınız numara mevcut bulunan Grisport Outdoor Modellerini listeleyebilir, eğer aradığınız beden mevcut görünmüyor ise “Gelince Haber Ver.” butonuna tıklayarak bilgilendirme isteyebilirsiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Ödemenizi; Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ve banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz seçenek ile yapabilirsiniz. İade ve değişimlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Üstelik kredi kartına ihtiyaç duymaksızın, kapıda nakit ödeme yapma şansına da sahipsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerinizden, ek ücret alınmadığını da hatırlatmak isteriz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

daha fazla gösterdaha az göster