Kur Değiştir
Lütfen kullanmak istediğiniz para birimini belirleyiniz.
444 28 41

MUSTERI HIZMETLERI

0850 520 0205

TELEFON ILE SIPARIS

  • a>
  • Ürünlerde
  • Site İçinde
  • Bloglar İçinde

SEÇTİKLERİNİZ

SONUÇLARI DARALT
SEÇİMLERİNİZ
299 Ürün
299 ürün bulundu
Listwiev :Gösterim :View 33'lüView 44'lü
  Sayfa:1/7  Ürün Sayýsý:299 
  Sayfa:1/7  Ürün Sayýsý:299 

Grisport Hakkında

Kaliteden asla ödün vermeyen Grisport markasına ait olan ürünlerin tümü sitemiz kategorileri içerisinde yer almaktadır. Son derece farklı modelleri kategorilerde inceleyebilir ve fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerini sürekli olarak güncellendikleri için bu tasarımlara bakabilir ya da kampanyalı olan ürünlere bakarak tercih edeceğiniz ürünleri ucuz bir şekilde alabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan tüm Grisport ürünleri orijinal ürünlerdir ve hepsi made in Italy olarak bulunmaktadır.

1977 yılından beridir İtalya’da yer almakta olan Dolamite dağlarının kıyısında bulunan son teknoloji üretim merkezinde Grisport ürünleri üretilmektedir. Marka, doğal hayatın güzelliğinden ilham almakta olup çevre dostudur. Doğayı korumaya büyük bir önem vermektedir. Grisport üretim tesislerinde ki enerjinin %70’i güneş enerjisinden gelmektedir. Avrupa’nın en önde gelen ayakkabıları üreticilerinden olmakla birlikte AR-GE’ye çok fazla önem vermektedir. 2000’den çok çalışanı bulunan markanın çalışanlarının önemli bir bölümü araştırma ve tasarım departmanlarında çalışmaktadır. Markanın en büyük amacı müşterilerine en iyi ayakkabıyı en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu çalışmalarla birlikte her sene 5000 yeni stil yaratılmaktadır. Ürünlerin tamamında marka patentli bir teknoloji ve malzemeler kullanılmaktadır. Laboratuvarlarda yapılan en zorlu testlerden ürünler geçirilmektedirler. Misyonu en rahat ve güvenli ayakkabıyı üretmek olan markanın distribütörü olan Korayspor aracılığı ile son teknoloji outdoor ayakkabılarına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunmakta olan güvenlik sistemi ile birlikte kredi kartı ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerin tümünde ücretsiz aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz kapıda nakit ödeme yapabilir ve dilerseniz de vade farkı olmadan peşin fiyatına kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerin tümünde kargo tarafınıza faturalı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alışveriş sonrası ürünler ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir üretici firma sıkıntısı durumunda ücretsiz değişim yapabilir ya da ücretsiz iade yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğu durumda sitemizde yer almakta olan müşteri danışma hattını arayabilir ve de bu şekilde bilgi alabilirsiniz. Sitemizden dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Hem bayan hem erkek hem de çocuklar için üretilmiş olan ürünleri inceleyebilir ve de siparişlerinizi bu doğrultuda verebilirsiniz. 

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
YENİLİK VE İNDİRİMLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN E-MAIL ADRESİNİZİ BIRAKIN.
korayspor.com
sayfa başına dön