FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
176 Ürün
$filtreler$ ile 176 Product
  Sayfa:1/4  Ürün Sayýsý:176 

Grisport Erkek Bot

Grisport Erkek Bot kategorimizde; Grisport markasının yenilikçi teknolojiler kullanılarak tasarlanan yeni sezon, Grisport Erkek Bot modellerini bulabilirsiniz. Grisport Outdoor grubuna uygun özel teknolojilerle tasarlanan yeni sezon Grisport Erkek Bot modellerinin yanı sıra, Günlük yaşamınızda kullanıma uygun üretilen yeni sezon Grisport Erkek Bot modellerini de bulabilirsiniz.

Erkek cinsiyetine göre sınıflandırılan Grisport Erkek Bot modellerini, ayrı alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Yeni sezon Grisport Erkek Bot modellerinin yanında, bazen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyaları da bu kategorimizden takip edebilirsiniz.

Yeni sezon Grisport Erkek Bot modellerindeki mevcut numaraları, sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Ürünlere ait daha geniş bilgi için, ürün detayları sayfasından ürünün teknik ve yapısal özelliklerini, kullanılan materyal ve teknolojilerini de inceleyebilirsiniz. Grisport Erkek Bot kategorimizdeki; doğa sporları için tasarlanan modelleri dışında, şehir içi ve asfalt zeminde kullanıma uygun, Grisport Erkek Bot modelleri de bulunmaktadır.

Soğuk iklimli bölgeler, dağ ve patikalar ya da şehir kullanımı için özel üretilmiş pek çok Grisport Erkek Bot modeline online mağazamızdan kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Grisport’ a özgü Gritex teknolojisi; Orijinal Gri-TEX koruyucu membran ile astarlanmaktadır. Membranın yapısı, yağmura karşı olabildiğince dayanıklıdır, soğuktan korur. Bu sebeple en soğuk ve en ıslak günlerde bile ayaklarınızın sıcak kalmasına yardımcı olurken büyük ölçüde su geçirmezlik de sağlamaktadır.

Genel olarak Vibram taban teknolojileri ile üretilen Grisport Erkek Bot modellerini sayfamızda inceleyebileceksiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Siparişlerinizde; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçerek ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz.

Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi olan Korayspor, 1983 yılında Bursa’da kurulmuş olup, bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmuştur.

daha fazla gösterdaha az göster