FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
298 Ürün
$filtreler$ ile 298 Product
  Sayfa:1/7  Ürün Sayýsý:298 

Grisport Botları

Grisport Botları kategorimizde; Grisport markasının yeni sezon, son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış Grisport Botları modellerini bulabilirsiniz. Yeni sezon Grisport Outdoor grubuna uygun özel teknolojilerle tasarlanan Grisport Botlarının yanında, Günlük kullanıma uygun üretilen yeni sezon Grisport Botları modellerini de bulabilirsiniz.

Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına göre filtreleme yapabileceğiniz sitemizde, alışverişinizi çok daha kolay tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Grisport Botları kategorimizi yaş grubuna göre; Çocuk (3-8), Genç (8-16) olarak sınıflandırdığımızdan, filtreleyerek ayrı kategorilerde inceleyebilirsiniz.

Grisport Botlarının yanı sıra bazen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyaları da bu kategorimizden takip edebilirsiniz. Grisport Botları modellerindeki mevcut numaraları, sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Ürünlere ait daha geniş bilgi için, ürün detayları sayfasından ürünün teknik ve yapısal özelliklerini, kullanılan materyal ve teknolojilerine de göz atabilirsiniz.

Grisport’ a özgü Gritex teknolojisi; Orijinal Gri-TEX koruyucu membran ile astarlanmaktadır. Membranın yapısı, yağmura karşı olabildiğince dayanıklıdır, soğuktan korur. Bu sebeple en soğuk ve en ıslak günlerde bile ayaklarınızın sıcak kalmasına yardımcı olurken büyük ölçüde su geçirmezlik de sağlamaktadır.

Genel olarak Vibram taban teknolojileri ile üretilen Grisport Botları modellerini sayfamızdan satın alabilirsiniz. Grisport Botları kategorimizdeki; doğa sporları için tasarlanan dışında; şehir içi ve asfalt zeminde kullanıma uygun, Grisport Botları da bulunmaktadır.

Soğuk iklimli bölgeler, dağ ve patikalar ya da şehir kullanımı için özel üretilmiş pek çok Grisport Botları modellerini online mağazamızdan kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Unutmayın, sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Siparişinizi üye olarak sitemizden ya da telesipariş hattımızı arayarak verebilirsiniz. Telefon ile Sipariş için 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz.

Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Korayspor.com 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir.

Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster