FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
298 Ürün
$filtreler$ ile 298 Product
  Sayfa:1/7  Ürün Sayýsý:298 

Grisport Ayakkabı Modelleri

Grisport Ayakkabı kategorimizde; Grisport markasının yenilikçi teknolojiler kullanılarak tasarlanan yeni sezon, Grisport Ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Grisport Ayakkabı modellerindeki mevcut numaraları, sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Ürünlere ait daha geniş bilgi için, ürün detayları sayfasından ürünün teknik ve yapısal özelliklerini, kullanılan materyal ve teknolojilerini de inceleyebilirsiniz. Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına göre filtreleme yapabileceğiniz sitemizde, alışverişinizi çok daha kolay tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Grisport Ayakkabı kategorimizi yaş grubuna göre; Bebek (0-3), Çocuk (3-8), Genç (8-16) olarak sınıflandırdığımızdan, filtreleyerek ayrı kategorilerde inceleyebilirsiniz. Yeni sezon Grisport Ayakkabı yanı sıra bazen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyaları da bu kategorimizden takip edebilirsiniz.

Grisport Outdoor grubuna uygun özel teknolojilerle tasarlanan yeni sezon Grisport Ayakkabı modellerinin yanı sıra, Günlük yaşamınızda kullanıma uygun üretilen Grisport Ayakkabı modellerini de bulabilirsiniz.

Grisport Ayakkabı kategorimizdeki; doğa sporları için tasarlanan modelleri dışında; şehir içi ve asfalt zeminde kullanıma uygun, Grisport Ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Soğuk iklimli bölgeler, dağ ve patikalar ya da şehir kullanımı için özel üretilmiş pek çok Grisport Ayakkabı modeline online mağazamızdan kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Grisport markasına özgü Gritex teknolojisi; Orijinal Gri-TEX koruyucu membran ile astarlanmaktadır. Membranın yapısı, yağmura karşı olabildiğince dayanıklıdır, soğuktan korur. Bu sebeple en soğuk ve en ıslak günlerde bile ayaklarınızın sıcak kalmasına yardımcı olurken büyük ölçüde su geçirmezlik de sağlamaktadır.

Siparişlerde ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz yöntemle yapabilirsiniz. Siparişinizi kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz.

Korayspor.com’ da kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır… Korayspor.com’ dan vereceğiniz tüm siparişleriniz ‘’Ücretsiz Kargo’’ ile gönderilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Çünkü Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster