FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  GRENN HİLL

  Greenhill markası; 1964 yılında faaliyet göstermeye başlayan spor ekipmanları firmasıdır. Greenhill markası; Boks ve Dövüş sanatları alanında üretim yaparak, dünyaca tanınan ve kalitesi ile güven sağlamış global bir firma olmayı başarmıştır.

  Greenhill; 1990’ lı yıllarda Boks ve Dövüş sanatlarında tasarladığı spor ekipmanları ile kısa sürede muazzam bir büyüme yaşadı. Uluslararası kalite standartlarının yerine getirilmesinin ötesinde Greenhill, ISO 9001-2000 tarafından onaylandı.

  Atina'daki 2004 Olimpiyat Oyunlarının sponsoru ve resmi boks kıyafeti tedarikçisi olarak, en üstün performansını dünyaya sundu ve başarı kazandı. 2009 yılının sonuna kadar Greenhill, kalite standartlarını yükseltmeye ve rakiplerine karşı üstünlük kazanmaya odaklandı. Başarısını katlayarak yerel pazardan, uluslararası global pazara açılan bir başarı hikayesi yazdı.

  Greenhill; boks ve dövüş sanatları pazarında birçok yenilikçi ve sıra dışı ürün geliştirdi. Greenhill markasının; Judo, Kick boks, Karate ve Taekwondo' da uluslararası tanınırlık kazanması bir marka için ayrı bir onurdu. Greenhill, Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) ile en büyük anlaşmalardan birini imzalayarak tarihi bir adım atmış oldu. 2010 yılından bugüne kadar Greenhill, dünya çapında hizmet sunarak IJF ve Avrupa Judo Birliği'nin (EJU) ana tedarikçisi olarak konumunu korumuştur.

  Başarısı ile adından sıkça söz ettiren Greenhill, Dünya Kickboks Organizasyonları Birliği'nin (WAKO) onayını ve ardından Dünya Karate Federasyonu'nun (WKF) onayını aldı. 2016 yılına kadar Hollanda Judo Federasyonu (DJF) ile bir sponsorluk anlaşması imzalayarak Greenhill için bir sonraki ödül ve kilometre taşları oldu.

  Dünyanın güvenini kazanan uluslararası marka, ülkemizde de tüketicileri ile buluşturuldu. Kalitesi ile dünyanın beğenisini kazanan Greenhill markasının, yeni sezon ürün gruplarını online mağazamız korayspor.com’ dan sipariş verebileceksiniz. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Yeni nesil modelleriyle, Dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Greenhill markasının; dünyaya kanıtladığı başarısının en önemli adımı olan Greenhill Boks Eldivenlerini ve renk seçeneklerini sitemizde bulabileceksiniz.

  1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili Satıcısıdır. Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster