FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
$filtreler$ ile 6 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

FOX 40

Fox 40 markası; eski basketbol hakemi Kanadalı işadamı olan Ron Foxcroft tarafından, 1987 yılında Fox 40 International kurulmuştur. Şirketin düdükleri ilk defa Indianapolis' teki 1987 Pan American Games'de kullanıldı.

Her geçen yıl katlanarak büyüyen başarısı ile Fox 40 markası; kısa sürede birçok büyük profesyonel spor liginde görevliler için standart düdüğü oldu. Kurucu Ron Foxcroft; günümüzde Fluke Transportation ve Fox 40 International Inc.'in CEO'su olarak kalmıştır. NBA tarafından hakemlerinin performansını değerlendirmek için çalışmaktadır.

30 yıldır sektörde olan Fox 40 markası; değişen dünya gereksinimlerini ve endüstriyi takip ederek, yenilikçi teknolojileri kullanarak büyümeye devam etti. Kurulduğundan bu yana geliştirdiği teknolojilerle, sektörde devrim yapmıştır.

Fox 40 markası, müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak daima onların ihtiyaçlarına cevap verecek ürünler tasarlamaya çalışmıştır. Kalitesi ve yenilikçi tasarımları ile Fox 40 markası, başarısını katlayarak büyüttü. Taklit ürünleri piyasada çoğalan Fox 40 markasının; adını, logosunu, ticari markasını veya imajını yasadışı olarak kullanmalarıyla firma önlem almaya gereği duymuştur.

Fox 40 markası; Training, Futbol ve Basketbol sporlarında kullanılması için tasarladığı, özellikleri ile sektördeki pek çok markanın önüne geçen Düdük modelleri ile yüksek kalitesini dünyaya ispatlamıştır. Erkek ve Unisex cinsiyet grubunda üretim yapan Fox 40 markası düdüklerini, sanal mağazamızda kolayca bulabilirsiniz.

Fox 40 markası; Düdük, Sonik Blast Düdük, İpli Düdük, Classic Safety Düdük, Classic Offical Düdük gibi pek çok düdük modelini ve kutulu dişlik ürünlerini, online mağazamız korayspor.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Fox 40 Düdük modellerinde kullanılan; sezonun tüm yeni renk seçeneklerini de sitemizde bulabileceksiniz.

Fox 40 Düdüklerinde; ıslık teknolojisi, nem geçirmeme özelliği, hijyenik materyaller ile üretim, bozulmayan ses çıkışı, sofistike tasarım gibi yenilikçi onlarca özelliği bulabilirsiniz.

Tüm alanlarda kullanıma uygun tasarlanmış Fox 40 düdükleri; belirtilen spor dalları dışında, can yeleği, kar motosikleti, vahşi doğa ve genel açık hava aktiviteleri için de mükemmel derecede uyumlu bir üründür.

Online mağazamız üzerinden sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster