FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
4 Ürün
$filtreler$ ile 4 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

EXE

Exe markası; dünya çapında kalitesi ve dayanıklı malzemeleri ile tanınmış, alanında en çok tercih edilen yüzme spor markalarından biridir.

Uluslararası ticari sitelerde satışa sunulan yüzme spor markalarından olan Exe markası, ülkemizde de geniş bir tüketici kitlesine sahiptir. Yüzme spor dalına uygun üretim yapan Exe’ nin dünya genelinde bilinen yüzücü ekipman ve malzemelerini, online mağazamız korayspor.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına ayrı, özel kalıp ve teknolojilerle tasarlanan Exe yüzücü ekipman ve malzemelerindeki yeni sezon ürün modellerini sitemizde bulabileceksiniz. Exe markası ürün gruplarını; Çocuk ve Ekipman olarak sınıflandırdığımız alt kategorilerde ayrı olarak inceleyebileceksiniz.

Exe markasının; Silikon Havuz Paleti, Yüzücü Paleti Çeşitleri, Yüzücü El Paleti, Yüzücü Gözlükleri ve çeşitleri, Şnorkel modelleri, Şnorkel Setleri gibi yüzme spor dalına ait pek çok ürün grubunu sitemizden satın alabilirsiniz.

Farklı fiyat fırsatları ile her bütçeye hitap eden Exe Yüzücü Ekipmanlarında, seçili ürünlerdeki kampanya dahilinde bulunan, indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aradığınız yaş aralığı, kullanılan teknolojiler, cinsiyet, beden, fiyat aralığı, spor dalına göre filtreleme yaparak ihtiyacınıza en uygun ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Yüzücülerin konfor ve sağlığı ön planda tutularak üretilen Exe Yüzücü Ekipmanlarında; dünya standartlarında kaliteli materyaller kullanılmasının yanı sıra hijyen ve sağlıklı açısından zararsız malzemelerin kullanılması da tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Dünyaca tanınmış Exe markasının, yeni teknolojilerle üretilen yüzücü gözlük modellerinde kullanılan; Silikon gözlük bandı, %100 UV korumalı camlar ve buğulanmayı önleyen özel teknolojili Exe Yüzücü Gözlükleriyle sorunsuz ve konforlu bir şekilde sporunuzu yapabileceksiniz.

Profesyonel yüzücüler tarafından tercih edilen Exe markası; yeni başlayanlar ve yüzmeyi hobi haline getirenler için özel tasarladığı ekipman modelleriyle de tüm yüzücülere hitap etmeyi başarıyor. Dünyanın en iyi yüzücü ekipman üreticilerinden olan Exe markasının, sezonun yeni renklerini ve gelişmiş teknolojileri ile tasarladığı ürün modellerini sitemize üye olarak hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Korayspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz; Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı, 08:30 - 19:30 saatleri arasında da arayabilirsiniz.

Yeni nesil modelleriyle, dünya markalarını sizlere sunan online mağazamız Korayspor.com’ da; diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Unutmayın; Korayspor.com, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

daha fazla gösterdaha az göster