FİLTRE
SEÇİMLER
3 Ürün
$filtreler$ ile 3 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ETNIES

Etnies; Kaliforniya’da kurulmuş, Amerikalı bir ayakkabı firmasıdır. Etnies adıyla, 1986 yılında Fransa’da satışa başlasa da yasal uyarılardan dolayı adını değiştirmek durumunda kaldı. 1989 yılında ABD’ de Etnies U.S.A adı altında Etnies olarak yoluna devam etti.

Etnies markası; Kaliforniya'dan tüm dünyaya yayılmış olan Skate-Kaykay kökenli bir alternatif spor ayakkabı markasıdır. Extreme sporlara ilgi duyan kullanıcıların yanı sıra Günlük aktivitelerinde konfor ve rahatlığı tercih edenler tarafından kullanılmaktadır.

Etnies markası ayakkabı modelleri; Snowboard, Bmx, Skateboard, Surf ve Motocross profesyonel sporcularının en çok tercih ettiği markalar arasındadır. Uzun süredir ülkemizde de satışı yapılan marka, zemin tutuşu yüksek ve kaymaz taban özellikleri ile tasarlanmaktadır.

Korayspor.com adresimizde, yeni sezon Etnies markası ayakkabı modellerini kolayca bulabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ayakkabı modelleri içerisinde, bütçenize ve zevkinize uygun pek çok model bulabileceksiniz.

Kadın, Erkek ve Çocuk cinsiyet gruplarında sınıflandırılan Etnies ayakkabı modellerinde, Skate ve Fitness spor dallarına uygun tasarlanmış modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Etnies kaykay ayakkabıları, klasik kaykay silüetinde şehir tarzına ait detaylar taşımaktadır. Deri saya ve desenli tekstil astar gibi özelliklerde seçim yapabileceğiniz, kaykay üzerinde olduğu kadar gün içerisinde de rahat ve şık kullanımlar sağlamaktadır.

Kalite ve Stile önem veren Etnies markası ayakkabı modellerinde, sezonun yeni renk alternatiflerini de sitemizde bulabileceksiniz. Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunan korayspor.com’ da, Etnies markasının Skate ve Fitness grubu olarak tasarladığı ayakkabı modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan Etnies ürünleri arasında; nefes alan anti-mikrobiyal Ortholite malzeme ile tasarlanan modelleri de bulabileceksiniz. Genç grubu olarak satışa sunulan (8-16 Yaş) Etnies ayakkabı modellerini de filtreleme yaparak, sayfamızdan inceleyebileceksiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; çevreye duyarlılık gösteren Etnies markası, özel teknolojilerinde kullandığı köpükleri geri dönüştürülmüş kauçuktan üretmektedir. Dünyanın profesyonel extreme sporcularının tercih ettiği Etnies’ ın; Genç Ayakkabısı, Kadın Ayakkabısı ve Erkek Ayakkabı çeşitlerini sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Unutmayın, Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster