FİLTRE
SEÇİMLER
8 Ürün
$filtreler$ ile 8 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 

DUNLOP

Dunlop markası; 1910 yılında İngiltere’ de kurulan bir spor ekipman üreticisidir. Tenis ve golf spor dalları başta olmak üzere birçok spor alanında ekipman ve aksesuar ürünleri tasarlaması, Dunlop markasını global bir isim haline getirdi.

Ülkemizde de tüketicisi ile buluşan Dunlop markası; sürekli gelişerek ve kullanıcı kitlesini katlayarak çoğaltmaya devam ediyor. Koleksiyonlarında yer alan yeni modellerin ve ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen, kaliteli malzemelerden seçmesi ile yüksek üst kalite standartlarında beklentisi olan kullanıcıların güvenlerini kazanıyor.

Her bütçeye uygun cazip fiyatlar ve üstün kaliteli ürünler ile karşımıza çıkan Dunlop markası; Dürüstlük, Gizlilik, Müşteri Memnuniyeti, Sorumluluk gibi önemli ilkeleri benimseyerek başarılarına yenilerini katmaktadır. Dünya genelinde tanınan Dunlop markası; Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel farklı tasarımlar yapmaktadır.

Dunlop markasının yeni sezon olarak tasarladığı Günlük, Yüzme ve Masa Tenisi spor dallarında son teknolojileri kullanarak ürettiği ürün gruplarına, online mağazamız korayspor.com’ dan ulaşabilirsiniz. Yenilikçi teknolojilerle tasarlanan Dunlop marka ürünlerindeki, seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahilindeki, indirimli fiyat seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Dunlop markasının; Yüzücü Bone, Masa Tenisi Raketi, Yüzücü Ayak Paleti, Erkek Ayakkabı, Kadın Ayakkabı gibi pek çok farklı ürün grubunu sitemizden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Online mağazamız üzerinden sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Dünyanın en büyük markalarını ayağınıza kadar getirme imkanı sunan korayspor.com’ un, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir.

Korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster