FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
195 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/5  Ürün Sayýsý:195 

Çocuk Kramponlar ve Geniş Ürün Yelpazesi

Çocuk Kramponlarında yeni sezon ürün seçeneklerini bulabileceğiniz sitemizde; Krampon, Suni Çim, Futsal ve Halı Saha ayakkabılarının da son teknolojilerle tasarlanan, dünyanın ünlü spor markalarınca üretilmiş yeni sezon Çocuk Kramponlarına da ulaşabileceksiniz.

Çocuk Krampon Modellerini; Çocuk (3-8) ve Genç (8-16) yaş gruplarındaki modelleri alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Futbol Çocuk Krampon modelleri teknik özellik olarak Amatör, Yarı profesyonel, Profesyonel ve Elite olarak farklılıklar göstermektedir.

Çocuk Krampon Futbol Ayakkabı modellerinde zemin seçimine göre Çim saha, Halı saha, Islak zemin, Salon ve Sert zemin olarak filtreleme yapabilir, kullanılan zemine en uygun ürünü seçebilirsiniz. Doğru Krampon ile oynamak sahalardaki performansınızı da yükseltecektir.

Dünyanın yüksek kaliteli spor markaları; Nike, Puma, Adidas, New Balance, Joma, Mizuno, Kinetix, Jump, Lotto ve Lescon dahil olmak üzere birçok markanın tasarladığı, uzun süreli kullanıma uygun ve yüksek kaliteli Çocuk Krampon modellerini inceleyebileceksiniz.

Korayspor.com’ da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Kaliteyi uygun fiyata bulabilir ve Çocuk Krampon Modellerindeki koleksiyonları, spor dallarına uygun olarak alt gruplarda tek tek listeleyebilirsiniz. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır.

Ünlü spor marklarının Hypervenom, Mercurial, Magista, Tiempo, Cold Blooded, Cristiano Ronaldo CR7, Fast Af, Neymar, Messi ve Skystalker gibi dünyaca ünlü özel koleksiyonlarındaki, yeni sezon modellerine de göz atmanızı da tavsiye ediyoruz.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş vermek isterseniz, sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05 numaramızı arayarak faydalanabilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan korayspor.com' da aradığınız tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster