FİLTRE
Özellik Filtreleme
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
23 Ürün
23 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 

Çocuk Basketbol Ayakkabı

Çocuk Basketbol Ayakkabı kategorimizde dünyanın en kaliteli spor markaları; Nike, Adidas, Under Armour, Lescon ve Kinetix başta olmak üzere tanınmış gözde markaların, yeni sezon Çocuk Basketbol Ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. Erkek ve Çocuk cinsiyetlerine özel tasarlanan Çocuk Basketbol Ayakkabı modellerini, dilerseniz ayrı alt kategoriler olarak inceleyebilirsiniz.

Çocuk Basketbol Ayakkabı Çocuk modellerini ise; Çocuk (3-8 Yaş) ve Genç (8-16 Yaş) olarak sınıflandırdığımızı göreceksiniz. Çocuk Basketbol Ayakkabı, ürün gruplarını bu şekilde filtreleme yaparak, alışverişinizi kolaylaştırabileceksiniz. Çocuk Basketbol Ayakkabı modelleri kategorimizde; sizlere sunduğumuz kategorimizde; Günlük yaşamınızda kullanıma uygun ve Basketbol spor dallarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni sezon Çocuk Basketbol Ayakkabı modellerine de göz atabilirsiniz.

Çocuk Basketbol Ayakkabı modellerini seçerken; destek veren tabanlar, dayanıklılık, kararlılık ve darbe emme özelliğini sunan, bu spora uygun teknolojilerle tasarlanan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Ayak sağlığınızı koruyacak, performansınızı arttıracak, güvenle kullanabileceğiz bir Basketbol ayakkabısı, başarılı sayı ve hamleleri de beraberinde getireceğini unutmayın.

Her spor dalında olduğu gibi Basketbolda da, doğru ayakkabı seçimi yapmak en başta yer alıyor. Baş döndürücü hamleler, devamlı hareket halinde olmak, ani durma gerektiren durumlar, yüksek atlamalar ve yanal hızlı hareketleri içeren Basketbol sporunda, yanlış ayakkabı seçmeniz halinde performansınızın olumsuz yönde etkileyeceği şüphesizdir.

Sipariş ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçerek yapabilirsiniz. Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır. Korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Tüm siparişlerinizde korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ürünlerimiz, paketleme öncesi kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır ve tüm ürünlerimiz orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster