FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Masa Tenisi Raketleri ve Marka Seçenekleri

Masa Tenisi Raketleri kategorimizde; global spor markaları Adidas, Stiga, Donic, Butterfly ve Dunlop dahil olmak üzere pek çok spor markasının, ileri seviye teknolojilerle tasarladığı yeni sezon Masa Tenisi Raketlerini ve Fiyatlarını bulabileceksiniz.

Unisex cinsiyet grubuna göre sınıflandırılmış Kaliteli Masa Tenisi Raketlerini bu kategorimizde sizlerle buluşturuyoruz. Seçili ürünlerde, kampanya dâhili İndirimli Fiyatlarla satışa sunulan, Ucuz Masa Tenisi Raketlerini de burada bulabileceksiniz. İnternet sitemize üye olarak, sitemizde indirime giren ürünler ve kısa dönemli Kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kullanışlı Masa Tenisi Raketlerinde; raketin lastiği zamanla tozlanarak ilk günkü veriminden uzaklaşabilir. Bu durumda daha iyiperformans elde etmek için temizleyici kullanmanızı öneririz. Hatırlatmak isteriz ki; kılıf kullanmanız, satın aldığınız raketin ömrünü uzatacaktır.

Özel vakum ambalajlarla ya da özel şeffaf kutusunda satışa sunulan OrijinalMasa Tenisi Raketlerinde; alt seviyede, orta seviyedeki ya da profesyonel oyunculara özel şekilde tasarlanmış modelleri bulabilirsiniz.

Masa tenisi, en yaygın salon sporlarından biridir. Masa tenisi spor dalının, spor esnasında doğabilecek gereksinimleri dikkate alınarak üretilen birçok ürün grubu arasında, üstün performans sunması ve uzun süreli kullanım sağlaması için yüksek kaliteli materyaller ile üretilen Dayanıklı Masa Tenisi Raketlerini online mağazamızda bulabilir, ürün detaylarından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yeni Masa Tenisi Raketlerinde seçim yaparken; ağırlık, elastikiyet, tahta değeri, lastik çeşidi gibi birçok özelliğini dikkate alarak seçim yapmalısınız. Yeni başlayan oyuncular için ilk aşamada, kalınlığı fazla olmayan, düz lastikli modelleri tercih etmelisiniz. Uygun Fiyatlı Masa Tenisi Raketlerini de bulacağınız sitemizde, önemli olan doğru seçim yapmanızdır.

Masa Tenisi Raketlerini; üye olarak sitemizden ya da telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05 numaramızı arayarak, ilgili temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Güvenliğiniz için Kredi Kartı Alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılan sitemiz Korayspor.com’ dan, endişe etmeden işlem yapabilirsiniz. Tek çekim ya da vade farkı olmaksızın Kredi Kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme ve Banka Havalesi/EFT de diğer ödeme alternatiflerimiz arasında yer almaktadır.

Analizlerimize göre; 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilen Korayspor.com, uluslararası mağazacılık ve hizmet standartları ile çalıştığından, ticaret hayatına başarı ile devam etmektedir.

daha fazla gösterdaha az göster