• Essential Ball Pump intl
    Nike

    Top Pompası

    Essential Ball Pump intl
    589,90 TL
/ 1

Futbol Topu Çeşitleri ve Fiyatları

Futbol Topu kategorimizde; Nike, Adidas, Puma, Joma, Molten ve Reusch markaları başta olmak üzere, dünyaca ünlü birçok spor markasının yeni sezon Futbol Topu çeşidini bulabilirsiniz.

Futbol Topu çeşitlerinde; dünyaca tanınmış markaların Cristiano Ronaldo CR7 ve Messi özel koleksiyonlarındaki, yeni sezon Futbol Topu çeşitlerini bulabilirsiniz. Futbol Topları; dikişsiz ve dikişli olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır.

Futbol spor dalına uygun teknolojilerle tasarlanmış yeni sezon Futbol Topu çeşitlerinin yanı sıra Günlük kullanıma uygun yeni sezon, son teknolojilerle üretilmiş Futbol Toplarına da bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Uluslararası kabul görmüş Dünya standartlarında üretilen futbol topu boyutu; 5 numaradır. Yeni nesil Futbol Topu modelleri futbola ayrı bir keyif katmaktadır. Top ayaktan çıktığı anda olağanüstü hızlanma sağlar ve havayı mükemmel biçimde korur.

Futbol Topu modellerinde; kullanılan teknoloji, boyut bilgisi, kullanım alanları, ağırlığı, yüzey materyalleri gibi teknik özellik ve bilgileri ürün detaylarına girerek inceleyebilirsiniz. Performans arttırmayı ön planda tutarak tasarlanmış Futbol Topu modellerinde, her bütçeye uygun ürün bulabileceksiniz.

World Cup, Finale, Team Fifa, Strike gibi birçok Futbol Topu modellerini bu kategorimizde sizlere sunuyoruz. Futbol severlerin ve sporcuların en önem verdiği teknik ürünlerden olan Futbol Topu modellerinde, son teknolojilerin kullanılması ile rahat ve konforlu kullanım çağı başlamış oldu.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Ayrıca, telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayarak, sipariş verebilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Banka havalesiyle ödeme seçeneğini seçtiğiniz an, ilgili banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Hesap bilgileri, bu seçeneği tıkladığınız zaman liste halinde ekranınıza gelecektir.

Siparişiniz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla göster Daha Az Göster