FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
36 Ürün
36 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:36 

Futbol Çocuk Ayakkabıları Yeni Sezon Modelleri Fiyatları

Çocuk Futbol Ayakkabıları kategorimizde, profesyonel futbolcular başta olmak üzere dünyanın en çok tercih ettiği markalar Nike, Adidas, Puma, Jump, Lescon ve Lotto dâhil olmak üzere pek çok ünlü spor markasının, yeni sezon Çocuk Futbol Ayakkabıları ve Fiyat Seçeneklerini bulabilirsiniz.

Çocuk Orijinal Futbol Ayakkabı alternatiflerini, halı saha ürünleri ve krampon modelleri olarak sınıflandırabilir, Çocuk ve Genç yaş gruplarındaki seçenekleri alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Kaliteli Çocuk Futbol Ayakkabıları; teknik özellik olarak Amatör, Yarı profesyonel ve Profesyonel olarak farklılıklar göstermektedir

Futbolda oynanan mevkiiye göre; Genel, Defans, Hücum ve Orta saha olarak farklı teknolojilerle tasarlanan yeni sezon Çocuk Teknik Futbol Ayakkabı seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Çocuk Orijinal Futbol Ayakkabı alternatiflerinde zemin seçimine göre Çim saha ve Halı saha olarak filtreleme yapabilir, kullanılan zemine en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Uluslararası prestije sahip spor markalarının; Just do it, Mercurial, Hypervenom, Magista, Tiempo, Cold Blooded, Cristiano Ronaldo CR7, Fast Af, Messi, Neymar ve Skystalker gibiözel koleksiyonlarındaki yeni sezon Çocuk Futbol Ayakkabı modellerini de burada bulabilirsiniz. Ayrıca ürün detaylarına girerek, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirimi haber ver.” kısmına tıklayarak bilgi talep edebilirsiniz.

Periyodik aralıklarla güncellenen sitemizde, Hafif Çocuk Futbol Ayakkabını bulabilir ve ürün detaylarına girerek ürün hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Beyaz, Kırmızı, Sarı, Gri, Turuncu, Yeşil, Mavi, Pembe, Mor, Kahverengi gibi sezonun yeni renk seçenekleri ile sahalarda kendini gösteren Renkli Çocuk Futbol Ayakkabıları, futbol sever çocuklarımızın dikkatini çekmeyi başarıyor.

Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. İnternet sitemizden hemen sipariş verebilir yada Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Sipariş sonrası, ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.

KORAY SPOR LTD.ŞTİ; 1983 yılında Bursa’da kurulan bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır. Diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri sitemizde bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

daha fazla gösterdaha az göster