FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
3 Ürün
3 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

Yüzme Paletleri ve Kullanımı

Yüzme Paletleri kategorimizde, kendisini ispatlamış kaliteli global spor markaları Arena, Speedo, Delta, Exe ve Dunlop dahil olmak üzere birçok tanınmış spor markasına ait yeni sezon tasarımları ile Yüzme Paletleri ve Fiyat Bilgilerine ulaşabilirsiniz.

El ve ayak paletleri ile yüzücü eldiveni ürün gruplarını Kaliteli Yüzme Paletleri içerisinde  bulabileceksiniz. Bu ürün gruplarına ait onlarca farklı model, özellik, materyal seçenekleri bulunmaktadır. Yeni sezon Yüzme Paletlerinin yanı sıra outlet modellere ve seçili ürünlerde dönemsel olarak uygulanan İndirimli Fiyat Avantajlarına daulaşabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için yüzme antrenörlerinin önerisi olan, eğitim amaçlı kullanmaya uygun modellerin beraberinde profesyonel yüzücülere uygun teknoloji ve özelliklerle tasarlanan Sporcu Yüzme Paletlerini de bu kategorimizde bulabileceksiniz.

Tabandaki deformasyonu engellemek için özel olarak tasarlanan DayanıklıYüzme Paletlerinde, ihtiyacınıza uygun birçok ürün sizlere sunulmaktadır. Kullanışlı Yüzme Paletlerinde; silikon ve esnek bir maddeden imal edildiği için numaraları olmayan modeller üretilirken, kauçuk malzemeden ayak numaralarına göre sınıflandırılan ürünlerde bulunmaktadır.

Yüzme paletlerindeki diğer bir ürün grubu ise el paletleridir. El paletleri, yüzerken ele takılarak kullanılan, parmaklar arası perdeleme ile yüzmeyi kolaylaştıran bir ürün grubudur. Profesyonel El paletleri, yüzücünün performansını arttırırken, aynı zamanda düzenli kullanım ile sudaki hareket hızını geliştirmek mümkündür.

Orijinal Yüzme Paletleri, sporcunun verimini arttırmak ve performansını desteklemek amacıyla kullanılmaktadır. Yüzmeyi kolaylaştırıp, hızlandırdığı için de, yüzmeyi hobi olarak gerçekleştiren bireyler de tercih edebilirler.

Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ileterek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ya da Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme, Banka kanalıyla Havale/EFT ve Kredi Kartınız ile olan ödeme yöntemlerinden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde Tüketici Kanunun Cayma Hakkı Maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi talep edebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster