FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
7 Ürün
7 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

Yeni Sezon Krampon Modelleri ve Teknolojileri

Yeni Sezon Krampon Modellerini sunan dünya markaları; Nike, Adidas, Puma, New Balance, Joma, Mizuno, Kinetix, Slazenger, Jump, Lescon ve Lotto’ nun imzasını taşıyan, son teknolojilerle tasarlanmış Krampon ve Futbol Ayakkabılarını sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.

Dünyaca tanınmış bu markalara ait; Cold Bloeded, Fast As, Neymar, Mercurial, Magista, Messi, Cristiano Ronaldo CR7, Hypervenom, Tiempo, Skystalker koleksiyonlarının Zemin, Marka, Cinsiyet, Renk, Teknik, Mevkii, Koleksiyon ve Yaş grubu gibi kriterlerinde seçim yaparak, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek Krampon modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Erkek ve Çocuk cinsiyet gruplarında üretilen Krampon modellerini, oyunda oynayacağınız alanı esas alarak Defans, Genel, Hücum ve Orta saha olarak tercih ederek sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Doğru krampon tercihi; hem ayak sağlığınızı koruyarak hareket kabiliyeti sağlayacak, hem de top hakimiyeti kazandırarak performansınızı arttıracaktır.

Yetişkin Krampon çeşitlerini Elite, Profesyonel, Yarı profesyonel veya Amatör olarak sınıflandırıyoruz. Futboldaki deneyiminize ve oyundaki pozisyonunuza uygun bir Krampon tercih etmenizi öneriyoruz. Performansı arttırmaya yönelik tasarlanan yeni sezon Krampon modellerinde, kendi oyununuza uyum sağlayabilecek pek çok Krampon çeşidini sitemizde bulabileceksiniz.

Dünyanın en gözde spor markalarının tasarladığı Krampon modellerinde Çim saha, Halı saha, Salon, Sert zemin ya da Islak zemin ürünleri olarak, farklı özellik ve teknolojilerle satışa sunulan modellerin en yeni ürünlerinin yanı sıra seçili ürünlerdeki kampanyalı fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Çocuk grubu Krampon ürünlerinde alışveriş yaparken, daha Çocuk (3-8) ve Genç (8-16) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Böylece filtreleme yaparak, ihtiyacınıza en uygun ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Futbol spor dalına uygun tasarlanan Krampon modellerinin, yüksek kaliteli ve üstün performans sunan son teknolojili modellerini, cazip fiyat avantajları ile sunan sitemizde yüzlerce model arasında aradığınız ürünü mutlaka bulacaksınız.

Hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz.

Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster