FİLTRE
Özellik Filtreleme
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Pilates Ürünleri ve Markaları

  Pilates kategorimizde; alanında popüler spor markaları Adidas, Liveup, Delta ve Busso dâhil olmak üzere, onlarca markanın yeni sezon Pilates Ürünlerine ve Fiyat Seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

  Pilates bandı, pilates çemberi, pilates topu, yoga matları ve bosu ball seçenekleri Kaliteli Pilates Ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

  Kullanışlı PilatesÜrünlerinden biri olan yoga matını alırken vücut tipinizi ve fiziksel özelliklerinize uygun bir yoga matı tercih etmelisiniz. Ufak tefek bir vücut yapınız varsa kalın matları tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz yoga matının uzunluğu, boyunuza uygun olmalıdır.

  Kadın ve Unisex cinsiyetlerinde tasarlanan; Dayanıklı Pilates Ekipmanlarından olan Yoga matları, yoga egzersizlerini yaparken performansınızı etkilemektedir. Bu yüzden yoga matı seçerken, kaydırmama özelliğine de dikkat etmelisiniz.

  OrijinalPilatesÜrünlerinden biri olan Egzersiz Topları genel olarak; 55 cm, 65 cm ve 75 cm olarak sunulan egzersiz topunuzu seçerken, fiziksel özelliklerinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Size uygun pilates topu ölçüsünü bulmak için pilates topunun üzerine oturun, kalçanız hafif bir şekilde dizlerden yukarıda olmalıdır. Egzersiz pilates topları egzersiz hareketlerinize uygun bir şekilde kendi içinde seviyelerine göre ayrılmıştır.

  Boyunuza uygun pilates topu boyutları aşağıdaki gibidir;

  150 – 165 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 55 cm’dir.

  165 – 180 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 65 cm’dir.

  180 – 190 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 75 cm’dir.

  Pilates topunuzun uzun ömürlü ve dayanıklı olması için, düzenli olarak topunuzu kontrol etmeli ve bakımlarını yapmalısınız.

  Korayspor.com web sitemize üye olarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 0850 520 02 05 numaralı telesipariş hattımızdan, ilgili temsilcilerimiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

  Sipariş Ödemenizi; Kapıda Nakit Ödeme, Kredi Kartınız ile taksitli ya da tek çekim ve Banka Havalesi/EFT şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz seçenek ile yapabilirsiniz.

  Siparişlerinizdeki, tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Gönderimler, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Siparişleriniz maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 28 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Korayspor.com, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

  daha fazla gösterdaha az göster