FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Outdoor Uyku Tulumları Modelleri ve Fiyatları

  Outdoor Uyku Tulumları modelleri, The North Face dâhil olmak üzere, birçok tanınmış outdoor markasının ilerici teknolojiler ile tasarladığı yeni sezon Outdoor Uyku Tulumları ve Fiyatlarını bulabilirsiniz. Outdoor Uyku Tulumları, doğa gezileriniz ve kamp için en önemli malzemelerden biridir.

  Kaliteli Outdoor Uyku Tulumlarının kullanımına uygun olması için hafif olması gerekmektedir. Fiziksel özelliklerinize uygun, Yüksek dağ maceraları için güvenilir bir ısı yalıtımına sahip  Kullanışlı Outdoor Uyku Tulumlarını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Avrupa Standartları Enstitüsü tarafından belirlenmiş Isı Yalıtımlı Outdoor Uyku Tulumları; EN 13537 standartlarına göre 4 tane ısı ölçüsü bulunmaktadır.

  Üst limit sıcaklık, standart bir erkeğin terlemeden uyuyabileceği maksimum ısı değeri belirtilir. Bu değerde başlık ve fermuar açık, kollar dışarıda olduğu varsayılır. İkincisi, Konfor; relaks olmuş bir pozisyonda, standart bir kadının rahat bir biçimde uyuyabileceği ısı değeri ifade edilir. Üçüncüsü, Düşük Limit sıcaklığı; kıvrılmış bir pozisyonda, standart bir erkeğin 8 saat boyunca uyanmadan uyuyabileceği ısı değeri ifade edilir. Sonuncu sıcaklık ise; Extreme, standart bir kadının 6 saat boyunca hipotermi riski olmadan barınabileceği ısı değeri ifade edilir. (Soğukta donma görülebilir)

  Tüm Orijinal Outdoor Uyku Tulumları alternatiflerinde “sıcaklık değeri” bildiren etiket bulunmaktadır. Bu değerlerin belirlenmesinde; tulumun içinde içlik giydiğiniz, altınızda mat serili ve çadır içinde rüzgâr ve yağmurdan korunuyor olduğunuz varsayılarak belirlenmektedir. Bu özellikleri göz ardı etmeden ihtiyacınıza uygun ve kötü hava koşullarına da dikkat ederek tercih yapmalısınız.

  Normal, uzun ve ekstra uzun boy seçenekleri bulunan, uyku tulumunun düz durması için sarmalayan ayak bölmesi fermuarı ile ekstra konfor sunarak, uzun süreli kullanıma uygun materyaller kullanılarak üretilmiş DayanıklıOutdoor Uyku Tulumları online mağazamızda satışa sunuyoruz.

  Seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarından yararlanarak, üstelik Kargo Bedeli Ödemeden Korayspor.com’ dan sipariş verebilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerinizin takip numarası e-mailinize gönderilecektir. Size gelen gönderi kodu ile dilerseniz Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak "kargom nerede" kısmından sorgulayabilirsiniz.

  Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Ayrıca Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi de talep edebileceksiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster