FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Outdoor Çadırları Kamp Malzemeleri Modelleri

  Outdoor Çadırları kategorimizde; evrensel outdoor markalarından The North Face başta olmak üzere bilindik markaların, yeni sezon Outdoor Çadırları ve Fiyat Aralıklarına ulaşabilirsiniz. Periyodik aralıklarla güncellenen kategorimizi güncel olarak takip etmeniz halinde, seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

  Kaliteli Outdoor Çadırlarını, satın alırken dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Öncelikle çadırda kaç kişinin kalacağı belirlenmelidir. Kalacak kişi sayısının, çadır kapasitesinden fazla sayıda olması rahatsız edici olacaktır. Bu nedenle, konforlu bir kamp yapmak için; kişi sayısı ve çadırı boyutları gibi faktörlere dikkat edilmelidir.

  Her iklim koşuluna uygun, 3 mevsimlik Kullanışlı Outdoor Çadır seçenekleri yoğun yağışlı, sert rüzgârlı ve soğuk bir havada sizin kurtarıcınız olacaktır. Outdoor Çadırları kurulumu ve toplanması sırasında ne kadar çabuk ve kolay kurulup toplanıyorsa o kadar iyidir.

  Erkek, Kadın ve Unisex kullanıcılar için tasarlanan Naylon, PU kaplama, suya karşı dayanıklı finish, polyester gibi birinden kaliteli ve uzun süreli kullanım sunan materyaller ile üretilen Dayanıklı Outdoor Çadır alternatiflerimize bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

  Gölgelik ve tente, reflektörlü gergi kabloları, çanta ve bisikletlerin koyulması için geniş ön giriş alanı gibi pek çok farklı özellik ve teknik donanıma sahip Kamp Outdoor Çadırlarında, aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ürün detayları sayfasına girdiğinizde, ürüne ait teknik donanım bilgilerine ve kullanılan teknolojilere ulaşabileceksiniz. Böylece ürünler arasında karşılaştırma yaparak, en doğru seçime yönelebileceksiniz.

  Yeni havalandırma seçenekli yüksek/alçak havalandırma seçeneği ile geliştirilen Teknolojili Outdoor Çadır ürünlerinde; kullanım rahatlığı sunan gölgelik ile zenginleştirilmektedir. Gölgeliğin kritik noktalarında, kaynakla güçlendirilmiş kısımlar ile sağlamlaştırılarak, güçlendirilmiştir.

  -60°F / -51°C'de  Soğuk ve çatlak testine tabi olan, poliüretan (PU) kapı PencereliOutdoor Çadır seçenekleri ile tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Kışlık çadır, yazlık çadır, kamuflaj çadır gibi alternatiflerle sunulan ileri teknolojilere sahip Outdoor Çadır Çeşitlerini uygun alanda, doğru yerde kullanmanızda üründen alacağınız verimi arttıracaktır.

  Korayspor.com’ a üye olarak ya da telesipariş hattımızdan ilgili temsilcilerimize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

  256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanan online mağazamız Korayspor.com’ da; Kredi Kartı alışverişlerinizi güvenle yapabileceksiniz. Üstelik peşin fiyatına, vade farkı eklenmeden 6 taksit avantajımızı değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz, diğer ödeme seçeneklerimize de  sitemizden göz atabilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster