FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Outdoor Bel Çantası Modelleri ve Fiyatları

Outdoor Bel Çantası kategorimizde; kalitesi ile dünyaca beğeni kazanan outdoor markası The North Face başta olmak üzere, alanında tanınmış birçok outdoor markasının gelişmiş teknolojileri ile tasarladığı yeni sezon Outdoor Bel Çantaları ve Fiyat Bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Outdoor alanında doğabilecek ihtiyaçlar esas alınarak üretilen Kaliteli Outdoor Bel Çantalarında, cilt dostu ağlarla kaplanmış, süper nefes alan e-vap köpük özellikli ürünleri tercih edebilirsiniz. Bedenli ve bedensiz ayarlanabilir kemer seçenekleri ile herkesin rahat edeceği stile uyum sağlayabilecek modelleri sitemizde bulabileceksiniz.

Rahat ve çok yönlü saklama alanı sunan Kullanışlı Outdoor Bel Çantalarında; Asimetrik seçenekli bel tokası konumu, konforu artırırken aynı zamanda şık bir görünüm oluşturur. Zarif ve yer kaplamayan duruşları ile tahmin ettiğinizden fazla depolama alanı sağlayan ürünlerin yanı sıra bazı modellere eklenen suluk bölmesi de tüketicilerden tam not almayı başarıyor.

Orijinal Outdoor Bel Çantaları; ismini markalaştıran başarılı outdoor firmalarının, ripstop naylon ve 70D mini-ripstop kumaş gibi özel materyalleri kullanarak ürettiği en yeni ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Opsiyonel Fuel Tool Puch kılıf aksesuarıyla tamamlanabilir alternatiflerini sunduğumuz Ergonomik Outdoor Bel Çantaları arasında, stilinize hitap edecek pek çok ürün bulacaksınız.

Reflektörlü Outdoor Bel Çantası seçeneklerimiz ile karanlık, puslu havalarda ve gece kullanımlarında, yansıtıcı detayları ile yerinizi belli edecek ve ürünü güven içerisinde kullanabileceksiniz. Sezona ağırlıklı olarak tercih edilen Siyah rengi ile giriş yaparken, sürekli güncellenen renk alternatiflerini sitemizden takip edebileceksiniz.

Hacimleri litre bazında belirlenen Küçük Outdoor Bel Çantaları, markaya göre farklılık gösterse de eşit/yaklaşık olarak 3,5 litre ve 220 gram ağırlıklarındayken; Geniş Outdoor Bel Çantaları ise 6 litre hacimli ve 250 gram ağırlığı civarındadır.

Yastıklı, file ağ havalandırmalı arka panel,  ayarlanabilir kalça kemeri, su şişesi cebi, yansıtıcılı detaylar, anahtarlıklı ve geniş fermuarlı kalça kemeri cepleri, ripstop naylon malzeme gibi farklı teknik donanımlara sahip ürün seçenekleri ile seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahili İndirimliOutdoor Bel Çantası alternatiflerini, online mağazamıza üye olarak hemen satın alabileceksiniz.

0850 520 02 05 numaralı sipariş hattımızdan, ilgili temsilcilerimiz yardımı ile telesipariş verebileceksiniz. Sitemizdeki tüm siparişlerinizde “Ücretsiz Kargo” avantajımızdan yararlanabileceksiniz.

daha fazla gösterdaha az göster