FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
1 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Kaleci Ürünleri ve Özellikleri

Kaleci Ürünleri kategorimizde; Futbol dünyasına global ismi ile damga vuran markalar Nike, Adidas, Puma, Joma, Uhl Sport, Reusch ve Busso markaları başta olmak üzere, birçok ünlü futbol markasının yeni sezon Kaleci Ürünlerini ve Fiyat Alternatiflerini bulabileceksiniz.

Erkek ve Çocuk cinsiyet grubuna göre sınıflandırılmış, Sarı ve Siyah renkleri başta olmak üzere sezonun canlı renk ve desenleri ile tasarlanan Renkli Kaleci Ürünlerinde, sürekli güncellenen kategorimizde kolaylıkla bulabileceğiniz onlarca ürün mevcuttur. Yaş aralığına göre Genç Grubuna özel olarak tasarlanan Genç Kaleci Ürünlerini de sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.

Kaleci eldiveni çeşitleri, kaleci şortları, futbol saha oyuncu eldivenleri, kaleci pantolonu, kaleci forma takımları, kaleci üstü formaları gibi gelişmiş teknolojilerle tasarlanan, Kaliteli Kaleci Ürün Gruplarını sizlere sunuyoruz. Kaleci Ürünlerinde mevcut bulunan renk ve beden seçeneklerini de sitemizde görebileceksiniz.

Dünyaca ünlü spor markalarının tasarladığı; Ace ve Galatasaray gibi özel koleksiyonlara ait Taraftar Kaleci Ürünleri alternatifleri ve seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Avantajları da online mağazamızda sizleri bekliyor.

Sahada maksimum koruma isteyen kaleciler için tasarlanan, yanlarda koruyucu dolgulu malzemeleri zenginleştirilmiş kaleci pantolonları ve kaleci şortları da vazgeçilmez Korumalı Kaleci Ürünleri arasında yer almaktadır.

Dayanıklı Kaleci Ürünleri kategorimizde yer alan kaleci şort modellerinde, darbe etkilerine karşı korumayı ve konforu esas alarak tasarlanmış kaleci şortlarımız inceleyebilirsiniz. Nem kontrolüne sahip materyaller ile tasarlandığından, antrenman ve maç boyunca olabildiğince kuru kalmanıza yardımcı olacaktır.

Orijinal Kaleci Ürünlerinde, kaleci eldivenlerini; amatör, yarı profesyonel ve profesyonel gruplarda inceleyebiliriz. Kaleci eldivenlerindeki ortak özellik ise el dış yüzeyi yumruklama bölgesindeki koruyucu yastıklamalar ve üstün yumruklama performansı sunan dolgular ile aşınmalara karşı ekstra bir dayanıklılık sunmasıdır.

Erkek Kaleci Takımlarını da içeren Uygun Fiyatlı Kaleci Ürünlerinde; dokuma kumaşın gözenekli mikro-mesh haline gelmesiyle nem yönetimi ve nefes alabilirlik sunduğundan, tercih sebebi oluyor. Seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Satış Fiyatlarını ve dönemsel uygulanan Kampanyaları da sitemizde bulabileceksiniz.

Evrensel markaları ayağınıza getiren online mağazamızda yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmalısınız. Üye olarak online mağazamız üzerinden yada sipariş hattımız 0850 520 02 05’i arayarak, temsilcilerimize siparişinizi iletebilirsiniz.

Online satış mağazamız Korayspor.com’ dan vereceğiniz tüm siparişlerinizde “Ücretsiz Kargo” avantajımızdan yararlanabileceksiniz.

daha fazla gösterdaha az göster