FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  El ve Ayak Bilek Ağırlıkları ve Fiyatları

  El ve Ayak Bilek Ağırlıkları kategorimizde; fitness sektöründe lider markalardan olan Live up başta olmak üzere, pek çok farklı markanın, gelişmiş teknolojiler ile tasarladıkları, yeni sezon El ve Ayak Bilek Ağırlıklarını bulabilir, Fiyat Alternatiflerine göz atabilirsiniz.

  Kaliteli El ve Ayak Bilek Ağırlıkları, düzenli antrenmanları daha verimli hale getirmektedir. Kasları sıkılaştırarak, kardiyovasküler sistemi güçlendirmektedir. Kas yapısını güçlendirmek için tercih edilen bir tekniktir. Vücudunuza şekil vermek ve güçlendirmek istiyorsanız, koşularınızda Yeni El ve Ayak Bilek Ağırlıklarının kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  Kasları güçlendirmek ve kalori yakmak için optimum ağırlık dağılımı sunan, dayanıklılığınızı artırmak için egzersizler sırasında kullanılabilmesinin yanı sıra özellikle evde gündelik rutinlerinizi yaparken bile kullanarak, farkında olmadan kaslarınızı çalıştırmanızı sağlayacak Kullanışlı El ve Ayak Bilek Ağırlıklarını online mağazamızda bulabileceksiniz.

  Atletizm, koşu, basketbol, vücut geliştirme, uzak doğu sporları ve fitness antrenmanları esnasında kullanabilmeniz için uygun teknolojiler ile tasarlanmış Uygun Fiyatlı El ve Ayak Bilek Ağırlıklarına sitemizi güncel olarak takip ederek ulaşabilirsiniz.

  Yüksek kalitede neopren kumaş ile kaplanmış, içerisi ağırlığı karşılayacak demir tozu ile doldurulmuş, uzun süreli kullanıma uygun şekilde üretilen Dayanıklı El ve Ayak Bilek Ağırlıkları ile düşünün ki her elinizi kaldırdığınızda, her adım attığınızda aynı zamanda ağırlık da kaldırmış oluyorsunuz.

  Taşınabilir El ve Ayak Bilek Ağırlıkları, kolay saklanabilir ve kullanım sunmaktadır. El bileği ağırlık torba modelleri; 0.5kg’ dan, ayak bileği ağırlık torbaları; 1.0 kg’ dan başlamakta ve 5 kg’ a kadar çıkmaktadır. İlk başlangıç için hem kadınlar, hem de erkekler sporculara en düşük ağırlıklarla başlamaları tavsiye edilmektedir.

  Cırtlı tasarımları sayesinde uzunluğu el ya da ayak bileğinize göre değiştirilebilen Ayarlanabilir El ve Ayak Bilek Ağırlıklarını, online mağazamızdan ya da telesipariş hattımızdan sipariş edebilirsiniz. Sitemizden sipariş verebilmeniz için online mağazamıza üye olmanız gerekmektedir.

  Telesiparişleriniz için 0850 520 02 05 numarayı arayabilir, siparişinizi ilgili temsilcilerimize iletebilirsiniz. Ancak, telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

  Bugün 30’ a yakın şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla hizmet veren  KORAY SPOR LTD.ŞTİ, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

  daha fazla gösterdaha az göster