FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
34 Ürün
34 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:34 

Dağcılık Ayakkabıları Modelleri ve Fiyatları

Dağcılık Ayakkabıları kategorimizde; dağcılık ve outdoor alanında zirve isimlerden Zamberlan başta olmak üzere, pek çok ünlü markanın, yeni sezon Dağcılık Ayakkabıları ve Fiyat Alternatiflerini bulabilirsiniz.

Olağanüstü dayanıklılık, inanılmaz destek ve istikrar ile şaşırtıcı derecede hafif bir tasarımla, çok yüksek bir konfor seviyesi sunan Kaliteli Dağcılık Ayakkabılarını, online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca, Outdoor spor dallarında ihtiyacınız olacak tüm ürünleri bu kategorimizde bulabileceksiniz.

Şehir hayatında kullanıma uygun yani günlük yaşamınıza kolaylıkla entegre edebileceğiniz Kullanışlı Dağcılık Ayakkabıları ile üst düzeyde konfor sunan özel taban yapılı ürünlerin farkını hissedeceksiniz. Outdoor aktivitelerinizin bunun gibi vazgeçilmez, temel parçalarına sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kadın ve Erkek cinsiyetlerine göre sınıflandırılan, ayrı alt kategorilerde ve ürün detayları sayfasına girerek, ayrıntılı olarak inceleyebileceğiniz Yeni Dağcılık Ayakkabısı seçeneklerini, online ve reel mağazalarımızda uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Orijinal Dağcılık Ayakkabıları ile uzun süren sırt çantalı geziler ve zorlu doğa koşullarında, av gezileri için oldukça uygun ve güvenilir bir tercih olacaktır. Yeni sezon modellerinyanı sıra dönemsel olarak yayınlanan outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat ve Kampanyaları bu kategorimizden takip edebilirsiniz.

Evrensel Outdoor markalarının tasarladığı goretex teknolojisi ile üretilen; su geçirmezlik ve hava alabilir koruma garantisi vererek, spor ve yürüyüşlerinizde performanslarınıza ekstra destek olabilecek Goretex Dağcılık Ayakkabıları alternatiflerinde seçim yaparken zorlanacaksınız.

Özel vibram dış taban özelliği sayesinde, zemin tutuşu yüksek ve maksimum seviyede kavramaya sahip Vibram Dağcılık Ayakkabıları, aynı zamanda tabanda esnekliği arttırarak adımlarınızda natural bir uyum sağlamaktadır.  Kolay temizlenebilecek şekilde dizayn edildiklerinden zaman kaybını önlerken, birbirinden şık tasarımları ile de Trend Dağcılık Ayakkabıları kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor.

Perwanger yüzey diye adlandırılan özel bir malzeme ile üretildiğinden kayalıklara, çalılıklara ve sert kullanıma karşı darbe emerek, dirençlilik kazandırılan DayanıklıDağcılık Ayakkabını kullanmaya başladığınızda, sağladığı üstün konfor ile vazgeçilmezlerinizden olmayı başaracaktır.

Son derece istikrarlı bir platformda şaşırtıcı bir konfor, uyum ve performans sunan HafifDağcılık Ayakkabıları, yıpranma ve dış faktörlere karşı koruma sağlayan, ön ayak bölgesindeki kauçuk kaplama yüzey ile zenginleştirilmektedir.

Mavi, Kırmızı, Yeşil, Kahverengi, Krem, Gri ve Siyah renklerin hâkim olduğu sezonun yeni RenkliDağcılık Ayakkabılarında, görsel tasarımlarına verilen önem ile çekiciliği dearttırılmaktadır. Her birimükemmel görünen YeniSezonDağcılık Ayakkabılarını online mağazamıza üye olarak ya da telesipariş hattımızdan sipariş edebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster