FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
1 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Basketbol Top

Basketbol Topu kategorimizde dünyanın en kaliteli markalarına ait; D Rose ve Jordan başta olmak üzere onlarca özel koleksiyonun, yeni sezon Basketbol Topu modelleri tasarımlarını da inceleyebileceksiniz. Çocuk, Erkek ve Unisex cinsiyetlerine göre sınıflandırılan Basketbol Topu modellerinde, basketbol sporunun yanında, amatör olarak günlük kullanıma uygun üretilen modelleri de bulabilirsiniz.

Alanında dünyanın en prestijli markaları olan; Nike, Adidas, Spalding, Delta, Molten ve Busso dahil olmak üzere pek çok tanınmış markanın Basketbol Topu modellerine ulaşabilirsiniz. Basketbol Topu modellerinde; yüksek tutuş ve sıçrama kalitesi gibi özelliklerinden dolayı genellikle kauçuk malzemeli topların tercih edildiğini de belirtmek isteriz. Bu toplar özellikle açık alanda oynamak için uygun toplar olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Basketbol Topu modellerinde, çeşitli marka ve özellikte basketbol topu bulabilirsiniz. Bunlar farklı farklı kalitede ve fiyattadırlar. Basketbol Topu kategorimizde; her bütçeye uygun bir ürün bulunmaktadır. Basketbol Topu modellerinde ilk dikkat etmeniz gereken kullanılan malzemedir. Bu malzeme; deri, sentetik ya da kauçuktur. Kullanım alanına göre farklı materyalleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Deri basketbol topları ise kapalı alan için uygundur. Kauçuk bir top kadar sıçrama gösteremezler ancak sürtünmelere karşı dayanıklı dış yüzeyleri bulunmaktadır. Basketbol Topu modellerinde; bilmeyenler ya da yeni başlayanlar için belirtmek isteriz ki; basketbol topu modelleri ebatlarına göre, farklı beden seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Yetişkin bir basketbolcu için; profesyonel veya yarı profesyonel kulüp ya da takımlarında, antrenman esnasında kullanılması en uygun olan basketbol topu; 7 numaralı olan toptur.

Basketbol Topu modellerinde; ağırlık, tutuş ve kontrol anlamında farklılıklar mevcuttur. Farklı teknolojilerle tasarlanan Basketbol Topu modellerinde, en rahat oyunu sergileyeceğiniz özelliklere sahip olan ürünü seçmelisiniz.

Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Ya da Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan üye olarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzle yapabilirsiniz.

Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster