FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
2 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Basketbol Ayakkabı

Basketbol Ayakkabı kategorimizde dünyanın en kaliteli spor markaları; Nike, Adidas, Under Armour, Lescon ve Kinetix başta olmak üzere tanınmış gözde markaların, yeni sezon Basketbol Ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. Dünyanın en seçkin spor markalarına ait; Air Max başta olmak üzere onlarca özel koleksiyonun, yeni sezon Basketbol Ayakkabı tasarımlarını da inceleyebileceksiniz.

Erkek ve Çocuk modellerinin de yer aldığı Basketbol Ayakkabı modelleri, yaş grubuna göre; Çocuk (3-8), Genç (8-16) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Farklı fiyat seçenekleriyle her bütçeye uygun ürün bulabileceğiniz Basketbol Ayakkabı modellerinde, seçili ürünlerde uygulanan kampanyalı fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Basketbol Ayakkabı kategorimizde; basketbol ayakkabısı seçerken size yardımcı olmaktadır. Destek veren tabanlar, dayanıklılık, kararlılık ve darbe emme özelliğini sunan, bu spora uygun teknolojilerle tasarlanan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Ayak sağlığınızı koruyacak, performansınızı arttıracak, güvenle kullanabileceğiz bir Basketbol ayakkabısı, başarılı sayı ve hamlelerini de beraberinde getireceğini unutmayın.

Basketbol Ayakkabı kategorimizde sizlere sunduğumuz; Günlük, yaşamınızda kullanıma uygun ve Basketbol spor dallarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni sezon ayakkabı modellerini de bulabileceksiniz. Basketbolda’ da her spor dalında olduğu gibi, doğru ayakkabı seçimi yapmak en başta yer alıyor.

Baş döndürücü hamleler, devamlı hareket halinde olmak, ani durma gerektiren durumlar, yüksek atlamalar ve yanal hızlı hareketleri içeren Basketbol sporunda, yanlış ayakkabı seçmeniz halinde performansınızın olumsuz yönde etkileyeceği şüphesizdir. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

Sipariş sırasında, korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Unutmayın, Korayspor sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Sipariş ödemenizi; kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçerek yapabilirsiniz.

Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster